Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Otomobil Haber

Yüce Auto’ya ‘En İyi Distribütör’ ödülü

Çek üretici Skoda’yı Türkiye’de temsil eden Yüce Auto’ya ‘En İyi Distribütör’ ödülü verildi

Yüce Auto’ya ‘En İyi Distribütör’ ödülü

Yüce Auto’ya ‘En İyi Distribütör’ ödülü

Skoda‘nın Türkiye Distribütörü Yüce Auto‘ya 2018’de göstermiş olduğu başarıdan dolayı ‘En İyi Distribütör’ ödülü verildi.

Başkent Prag’da düzenlenen törende Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar, Pazarlama Müdürü Burcu Bozkurt ve Bayi ve Süreç Geliştirme Müdürü Özgür Taşkın da yer aldı.

Skoda tarafından global olarak düzenlenen yıllık performans değerlendirmesi “En İyi Distribütör Ödülü”nü, “Marka ve Kalite Yönetimi” kategorisinde, 2018 yılında göstermiş olduğu gelişim performansı ile Yüce Auto kazandı.

Çekya’nın Başkenti Prag’da düzenlenen törende Skoda Auto Pazarlama Direktörü Marc-Andreas Brinkmann tarafından pazarlama ve kalite süreçleri gelişimi kategorisinde 2018 yılının “En İyi Distribütörü“ ödülü, Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar’a takdim edildi. Yüce Auto Skoda Pazarlama Müdürü Burcu Bozkurt ve Yüce Auto Skoda’da Bayi ve Süreç Geliştirme Müdürü Özgür Taşkın da törende hazır bulundu.

Marka imaj puanı da yükseldi

Yüce Auto’nun 2018 yılı boyunca gerçekleştirilen pazarlama projeleri ile Türkiye’deki Skoda marka gelişim performansı, marka imaj ve algı gelişimi, Yetkili Satıcı Kurumsal Kimlik Yatırımlarının hızla hayata geçirilmesi ve kalitesel süreçlerdeki gelişim konusundaki çalışmaları, Skoda Auto tarafından ödüle layık görüldü.

2018 yılında özellikle dijital pazarlama alanında gerçekleştirdiği çalışmaları daha önce de çeşitli ödüllerle taçlandırılan Yüce Auto, Skoda’nın marka imajı puanını Pazarlama Performans Ölçümleme Araştırmasına göre (Marketing Performance Monitor), 2018 yılında 7.2’den 7.7’ye yükselerek önemli bir başarıya imza attı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ