Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Otomobil Haber

Yeni Mazda3 Los Angeles’a hazırlanıyor!

30 Kasım’da açılacak olan Los Angeles fuarında tanıtılacak olan yeni Mazda3, Japon estetik anlayışının özünü benimseyen Kodo tasarımını olgun bir şekilde yorumluyor

Yeni Mazda3 Los Angeles’a hazırlanıyor!

Yeni Mazda3 Los Angeles’a hazırlanıyor!

Yeni Mazda3‘ü Los Angeles Otomobil Fuarı‘nda tanıtacak olan Mazda Motor Corporation, Japon estetik anlayışının özünü benimseyen Kodo tasarımını olgun bir şekilde yorumluyor.

Mazda Motor Corporation Yepyeni Mazda3’ün 30 Kasım’dan 9 Aralık’a kadar halka açık olacak Los Angeles Otomobil Fuarı’nda dünyaya tanıtılacağını açıkladı.

Yepyeni Mazda3 Japon estetik anlayışının özünü benimseyen Kodo tasarımını daha olgun bir şekilde yorumluyor. Temel performans nitelikleri de yeni bir seviyeye ulaştı. Yeni nesil Skyactiv-Araç Mimarisi sürücünün doğal denge hissinden en iyi şekilde faydalanmasını mümkün kılıyor, yeni Skyactiv motorlar ise araç hızının her durumda hassas bir şekilde kontrol edilebilmesini sağlıyor.

Yepyeni Mazda3’ün gelişi, dünyanın dört bir yanındaki müşterilere sürüş keyfinde yeni bir boyutun kapılarını aralayan yepyeni bir Mazda araçları neslinin başlangıcını işaret ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ