Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Otomobil Haber

Peugeot Boxer Minibüs’ü yeniledi

Peugeot Boxer Minibüs’ü yeniledi

Peugeot Boxer Minibüs’ü yeniledi

Yeni Peugeot Boxer Minibüs Okul; yenilenen tasarımı, gelişmiş donanımları ve teknolojileriyle tamamen yeni bir deneyim sunuyor. Kapsamlı testlerle kalite ve dayanımı test edilen yeni Peugeot Boxer Minibüs Okul, yüksek verimlilik seviyesine sahip 160 HP gücündeki BlueHDi motoruyla performans ve yakıt ekonomisini aynı potada eritiyor.
Yeni Peugeot Boxer Minibüs Okul, bünyesinde barındırdığı yenilikçi çözümlerle, üstün konfor ve güvenlik seviyesi sunuyor.
Kapıya entegre elektrikli basamak, acil durum çıkış kapısı, yeni yönetmeliğe uygun geniş acil çıkış havalandırma camı ve güvenlik kameraları, koltuk sensörleri ve takip ekranları gibi donanımlar güvenliğe katkı sağlarken, çift renkli LED iç aydınlatma, Webasto iklimlendirme sistemi, her yolcu için ayrı havalandırma ızgaraları, radyo, USB girişi ve Bluetooth multimedya çözümü gibi özellikleri ile konforu destekliyor.
Yeni Peugeot Boxer Minibüs, 227.668 TL lansman fiyatının yanı sıra 90 TL için 24 ay %0,99 faiz kredi kampanyası ve lansmana özel fırsatları ile tüm Peugeot Yetkili Satıcıları’nda satışa sunuluyor.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ