Otomobil Haber


My TEB Arval mobile uygulamasını yeniledi

My TEB Arval mobile uygulamasını yeniledi

My TEB Arval mobile uygulamasını yeniledi

TEB Arval, sürücülerine özel sunduğu My TEB Arval mobile uygulamasını yeniledi. Kullanıcı deneyimi odaklı yeni tasarımı ile daha modern ve yeni bir görsel dünya sunan My TEB Arval Mobile uygulaması eklenen yeni işlevsel özellikleri ile de sürücülerinin yolculuk deneyimlerini geliştirmeyi planlıyor.

Değişen kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen ara yüzüyle My TEB Arval mobil uygulaması sürücülerin seyahatleri boyunca ihtiyaç duyacakları hizmetlere tek tuşla erişim imkanı sunarak zaman tasarrufu sağlıyor. Uygulamanın öne çıkan temel özellikleri ise şöyle;

■ AracımKullanmış olduğunuz araca ait marka, model, plaka, yakıt tüketimi, kontrat bitiş tarihi, araç iade süreci gibi tüm bilgiler tek tuşla elinizin altında.

■ ÇevremdekilerHizmet aldığınız süre boyunca yararlanacağınız bakım, onarım, lastik değişimi işlemleriniz için size en yakın TEB Arval servis noktalarına, ve anlaşmalı yakıt istasyonlarının bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

■ HizmetlerimKontratınıza dahil olan (bakım, lastik, yol yardım vb. tüm hizmet içeriklerine ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz an tek tuşla sürücü hattını arayarak en kısa sürede destek alabilirsiniz.

■ Sanal CüzdanımRuhsat, ehliyet, Sigorta poliçeniz gibi tüm dokümanlarınızı her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

My TEB Arval mobile uygulaması sürücülerin hayatını kolaylaştırmak için belirli periyodlarla sürekli güncellenecek ve yeni Fonksiyonlar eklenecektir. Uygulamanın merkezine sürücü ve sürücü ihtiyaçlarını koyan TEB Arval, tamamen sürücü memnuniyetini hedef almaktadır.

Uygulama ios ve Android tabanlı işletim sistemli cep telefonlarına indirilebilir. Mevcutta uygulamayı indirmiş olan kullanıcılar güncelleme yaparak uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edeceklerdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ