Otomobil Haber


Mercedes-Benz Türk’ten Eylül ayı fırsatları

Mercedes-Benz Türk, Eylül ayına özel çeşitli ürün gruplarında özel kampanyalar ve kişiye özel fırsatlar sunuyor

Mercedes-Benz Türk’ten Eylül ayı fırsatları

Mercedes-Benz Türk’ten Eylül ayı fırsatları

Otomotiv sektöründe Eylül ayı kampanyaları tam gaz sürerken, Mercedes-Benz Türk‘ten de çeşitli ürün gruplarında önemli fırsatlar sunulmaya başladı.

Kampanya kapsamında otomobil alımlarında yüzde 1.99 faizli kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunulurken, hafif ticari araçlarda avantajlı kredi ve ödeme seçenekleri yer alıyor.

Kamyon ve otobüste ise özel kampanyalar ve kişiye özel fırsatlar sunulmaya devam ettiği bildirildi.

Otomobil kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Eylül ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, CLA, GLA, C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet, E-Serisi Sedan, SLC otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.

  • Mercedes-Benz E-Serisi Sedan otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 210 bin TL kredi tutarı, %1,99 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor.
  • Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Coupé ve Cabriolet ve SLC otomobil alımlarında için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 180 bin TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %2,39 faiz oranından yararlanılabiliyor.
  • Eylül ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 140 bin TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %2,39 faiz oranı fırsatı sunuluyor.

Lastik garantisi

Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor.

Uzatılmış garanti kampanyası

2018 yılı boyunca iki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi ServicePlus Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. Müşteriler,  AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Ön ödemeli bakım paketleri

Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda %40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor.

Me adapter hediye!

Ön ödemeli bakım paketi veya uzatılmış garanti satın alan Mercedes-Benz müşterilerine yaklaşık 300 TL değerinde (KDV dâhil) olan Mercedes Me Adapter hediye ediliyor.

Gurbetçiye özel

30 Eylül 2018 tarihine kadar, Avrupa’da yaşayan ve Türkiye’ye otomobili ile gelen TC vatandaşlarına, bakım ve onarım işlemlerini Türkiye’deki Mercedes-Benz yetkili servislerinde yapmaları durumunda yedek parça veya aksesuar indirimi gibi imkânlar sağlanıyor.

Hafif Ticari Araç kampanyaları

Güvenilir sağlamlık, üstün yük taşıma kapasitesi, 4×4 çekiş sistemi, yüksek sürüş gücü, dışarıdan sert görünüşlü fakat bir o kadar konforlu Mercedes-Benz X-Class Progressive ve Pure’a sahip olmak isteyen müşteriler tarafından Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 120.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanılabiliyor. Bu kampanya ile müşteriler, %2,19 sabit faiz oranı ve 1.385 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar.

Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı Vito, cazip kredi olanakları ile Eylül ayında da müşterilerini bekliyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Eylül ayında 2018 model Vito’ya özel hazırladığı kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımına özel 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında %2,29 sabit faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Bu kampanya ile Mercedes-Benz Vito’ya 707 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olunabiliyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler; Far ve Yağmur Sensörü, Rüzgâr Savrulma Asistanı ve Şerit Takip Asistanı gibi standart güvenlik özelliklerine sahip 2018 model Sprinter araç alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih eden müşterilere %2,19 sabit faiz oranı ile aylık 692 TL’den başlayan ödeme imkânı sunuluyor.

2. El hafif ticari araç kampanyaları

Mercedes-Benz Türk’ün 2.El hafif ticari araç markası Used1 altında Eylül ayında sunulan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda %2,59 sabit faizli kredi ve 751 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.

Kamyonlarda ayrıcalıklı fırsatlar

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in, 2017 Model yılı ve altı Mercedes-Benz İnşaat/Çekici kamyon modelleri için Eylül ayında geçerli olacak; araç+servis sözleşmesini kapsayan özel finansman kampanyası çerçevesinde, kurumsal müşteriler; 250.000 TL kredi tutarı için, 36 ay vade, % 2,23 faiz oranı ve 10.349 TL aylık ödemeyle Mercedes-Benz kamyon sahibi olabilirler.

Aynı kampanyada kurumsal müşteriler Euro kredi tercih ettiği takdirde € 75.000 ’ya varan kredi tutarları için %0’dan başlayan faiz oranları ve € 883’dan başlayan aylık ödemeler sunuluyor.

‘Yıldızını Seç’ kampanyası

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Eylül ayı kampanyası kapsamında 2017 model Mercedes-Benz TRAVEGO model otobüs alımlarında müşterilerine özel kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor.

Kampanya kapsamında kullanımında 700.000 TL (*) kredi tutarı için, 36 ay vadeli %0 sabit faiz oranı ile 19.444 TL aylık ödeme fırsatı ile sunuluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ