Otomobil Haber


İkinci El Araç Alıcılarına Mardin’de TÜV SÜD D-Expert Güvencesi

İkinci el oto ekspertizinde Türkiye’nin tercih ettiği markalardan TÜV SÜD D-Expert; Güney Doğu Anadolu’ da oluşan yoğun ihtiyacı karşılamaya yönelik Mardin‘de açtığı yeni şubesiyle alıcılarla buluştu.

İkinci El Araç Alıcılarına Mardin’de TÜV SÜD D-Expert Güvencesi

Türkiye’de kasko kapsamı bakımından en geniş garanti uzatım ürününe sahip firma olan TÜV SÜD D-Expert; 16 ilde müşterilerine sunduğu güvenli ikinci el araç ticaret ortamını Mardinli araç alıcı ve satıcılarına da sunacak.

Müşteriler TÜV SÜD D-Expert tarafından sunulan son teknoloji cihazlar sayesinde DYNO, Full ve Full Plus gibi ekspertiz paketlerinden birini tercih edebilecek.

Bu sayede ikinci el araçlarının mevcut ve geçmiş durumunu net bir şekilde görebilecek olan araç alıcıları ve satıcıları, detaylı ekspertiz raporu sayesinde ise karar verme süreçlerini kolaylaştırabilecek.

İkinci el araç sektöründe yapılan düzenlemelerle ekspertiz merkezi açma standartları belirlenirken, yatırımlarına hız veren ekspertiz firmaları da kurumsallaşma yolunda dev adımlar atıyor. 2018 yılında başladığı şubeleşme süreciyle sektörde adından söz ettirmeye başlayan TÜV SÜD D-Expert, yeni şube atılımlarıyla da alıcıları profesyonel ve bağımsız hizmet anlayışıyla buluşturmaya devam ediyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ