Otomobil Haber


Ford Mustang İle İlginç Görüntü

ABD’nn Florida eyaletinde bir adam, performansıy ünlü Ford Mustang’e kamyonet muamelesi yaptı. Ortaya bu ilginç görüntü çıktı.

Ford Mustang İle İlginç Görüntü

Bu fotoğraf, hangi araca sahip olursanız olun, onu bir kamyonet gibi bir şeyleri taşımak kadar pratik yapabileceğinizi gösteriyor. İhtiyacınız olan tek şey biraz marifet ve kararlılık. Eğer ABD’de yaşıyorsanız, bu fotoğrafı böyle yorumlayabilirsiniz. Fotoğrafa Türkiye’den bakınca durum biraz farklı…

Söz konusu otomobil ABD’de oldukça kolay satın alınabilen ortalama 1o yaşında bir Ford Mustang. Bizde ise bu araç iyi bir semtteki daire fiyatı. Dolayısıyla fotoğrafa Florida’dan bakan biri üzerine azim ve kararlılıkla ilgili pek çok şey söyleyebilirken, buradan baktığımızda tek yorum ‘yazık olmuş’ gibi iki kelimeden ibaret. Belki biraz da bir iç çekiş…

GÜNÜN KÂRI EZİK VE ÇİZİKLER

ABD’nin Florida eyaletinde çekilen bu fotoğrafta Ford Mustang’in sahibi aracına birkaç top tavuk teli yüklemiş. Profil boruları ise çeşitli aparatlarla aracın iki yanına bağlamış. Tabi profillerin yerleştirildiği alanlar sadece yan kısımlar değil. Bagajda da 20’ye yakın profil boru görüyoruz.

Araç sahibinin pek umrunda olmasa da bu üzücü bir durum. Zira Mustang muhtemelen bu yolculuktan bir hayli çizik ve birkaç ezikle ayrıldı.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Para akıyorsa adamın umrunda olmaz tabi

BİR YORUM YAZ