Otomobil Haber


Fernando’nun otomobili açık artırmada!

Galatasaray’lı futbolcu Fernando’nun otomobili açık artırmayla satılacak

Fernando’nun otomobili açık artırmada!

Fernando’nun otomobili açık artırmada!

İkinciyeni.com, Galatasaray‘lı futbolcu Fernando‘nun kullandığı otomobili satışa çıkardı. Açık artırmayla satılacak olan otomobili kazanan kişiye Fernando teslim edecek.

Fernando, açık artırmayı kazanan kişiye, otomobilin içinde sakladığı özel hediyeyi verecek.

Otomobil alım satımına yeni bir soluk getiren ikinciyeni.com’da bu kez, futbol dünyasının popüler isimlerinden Galatasaray’lı Fernando Francisco Reges’in kullandığı otomobil satılıyor. 25 Kasım Cumartesi gününe kadar devam edecek olan heyecanlı açık artırmanın kazananı, otomobilini Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Fernando ile buluşarak ünlü oyuncunun elinden teslim alacak.  Ayrıca Fernando, açık artırmayı kazanan kişiye, otomobilin içinde sakladığı özel bir sürpriz hediyeyi verecek.

Her segmentten otomobilin satışa sunulduğu ikinciyeni.com’da müşteriler üyelik işlemlerini ücretsiz ve kolay bir şekilde yapabiliyor. Açık artırmayı kazananlara otomobillerini, işlemlerin tamamlanmasının ardından 1 gün içinde teslim eden ikinciyeni.com, otomotiv sektörünün dijital dönüşümünün en başarılı örnekleri arasında gösteriliyor. İkinciyeni.com, yeni nesil hizmetleriyle önümüzdeki dönemlerde daha çok kullanıcıyı hayallerindeki otomobillerle buluşturmayı hedefliyor.

2017 yılında 20 bin otomobil satmayı hedefleyen ikinciyeni.com’un toplam 178 bin üyesi mevcut. Ayrıca ikinciyeni.com’dan hafta içi her gün ortalama 100 otomobil satışa sunuluyor.

İkinciyeni.com’un Kartal ve Bakırköy olmak üzere İstanbul’da 3; Türkiye genelinde İzmir, Ankara, Kocaeli, Gaziantep ve Bursa’da ise birer şubesi bulunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ