Otomobil Haber


Birmot’un Egea talihlisi Ankara’dan

Servis kampanyası düzenleyen Birmot, Ankaralı talihliye Fiat Egea’sını teslim etti

Birmot’un Egea talihlisi Ankara’dan

Birmot’un Egea talihlisi Ankara’dan

Birmot, düzenlediği servis kampanyası kapsamında bir talihliye Fiat Egea verdi. Ankaralı talihli Bilal Bıyıklı, ödülünü Otokoç Otomotiv Birmot markasından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Çağrı Karaoğuz‘dan teslim aldı.

Türkiye’nin lider otomotiv perakendeciliği markası Birmot’un düzenlediği servis kampanyasında, Ankaralı talihli Bilal Bıyıklı bir adet Fiat Egea Sedan otomobil kazandı. Bilal Bıyıklı’ya, aracı Birmot Markasından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Çağrı Karaoğuz’un katıldığı törenle teslim edildi.

Çağrı Karaoğuz, ödül teslimi sırasında yaptığı açıklamada, araç bakımlarını düzenli yaptırmanın önemine değinerek, “Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinde mükemmellik bizim için daima ilk sırada yer almıştır. Türkiye’nin her yerinde temsil edilmenin yanı sıra, müşterilerimizin her yerde aynı kalitede hizmet alabilmesi bu taahhüdün en belirgin ifadesidir.

Birmot olarak otomotiv perakendeciliği konusunda 17 tesisimiz var. Bu tesislerin hepsinde müşteri otomotiv perakendeciliği alanında sigorta, kredilendirme, uzatılmış garanti, bakım anlaşması, aksesuar gibi istediği tüm hizmetleri alabiliyor.

Otokoç Otomotiv, 89 yıldır olduğu gibi  bundan sonra da Türk halkına en iyi hizmeti en uygun şartlarda vermeye devam edecektir” şeklinde konuştu.

Kampanya çerçevesinde; Birmot servislerinde 650 TL mekanik bakım-onarım işlemi yaptıranlara bir çekiliş hakkı, 650 TL katları harcamalar için ise ilave çekiliş hakkı verilmişti. 

Birmot hakkında

Türkiye’nin lider otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi Otokoç Otomotiv çatısı altında bulunan Birmot, 1953 yılından beri faaliyet gösteriyor. Türkiye genelinde 9 ilde, 17 şube ile hizmet veren Birmot, uzman kadrosu ile Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Maserati marka araçların satış ve satış sonrası hizmetleri ile Chrysler, Lancia, Dodge marka araçların servis hizmetini sunuyor.

Otokoç Otomotiv hakkında

Bir Koç Grubu şirketi olan Otokoç Otomotiv, Türkiye’nin mega otomotiv perakendecisi ve lider araç kiralama şirketidir. Otokoç Otomotiv, yeni ve ikinci el araç satışı ve satış sonrası hizmetleri, toptan yedek parça ve aksesuar satışı, sigorta, finansman, araç koruma hizmetleri, kısa dönemli kiralama, uzun dönemli kiralama, filo yönetim hizmeti ve saatlik kiralama hizmetleri gibi tüm çözümleri tek elden ve entegre olarak sunmaktadır. Yurt içinde 89 Avis ofisi, 50 Budget ofisi ve 70 Zipcar lokasyonu ile Otokoç Otomotiv, toplamda 209 noktada Türkiye’nin en yaygın araç kiralama ağına ve en geniş araç filosuna sahip şirketidir. Türkiye çapında 36 noktada (19 Otokoç, 17 Birmot) otomotiv perakendeciliği hizmeti sunmaktadır. Global 100 listesinde sektör lideri olan Otokoç Otomotiv Türkiye’nin en büyük 31. şirketi konumundadır. Sunduğu marka, ülke, ürün ve hizmet çeşitliliğiyle Otokoç Otomotiv Türkiye dışında, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, K.Irak, K.KTC, Macaristan ve Ukrayna’da hizmet vermektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ