Otomobil Haber

Yenilenen Volkswagen Passat satışa sunuldu

1973 yılından bu yana 30 milyon adetlik satışa ulaşan Volkswagen Passat en yeni teknolojilerle donatılarak yenilendi

Yenilenen Volkswagen Passat satışa sunuldu

Yenilenen Volkswagen Passat satışa sunuldu

2005 yılından bu yana Türkiye’de segmentinin lideri olan Volkswagen Passat bir benzinli, iki dizel motor seçenekleriyle satışa sunuldu…

Yarı otonom sürüş imkanı sunan yeni Passat‘ta 3 farklı donanım seviyesi bulunuyor.

Volkswagen Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv’den Yeni Passat’la ilgili yapılan yazılı açıklama şöyle:

Pazara sunulduğu 1973 yılından bu yana 30 milyon adetlik satış rakamına ulaşan Volkswagen’in amiral gemisi Passat, yenilenmiş haliyle Volkswagen Yetkili Satıcıları’nda yerini aldı. 2005 yılından bu yana aralıksız olarak Türkiye’de segment lideri olma başarısı gösteren Passat, yenilenmiş haliyle de iş ve günlük hayatta kullanım kolaylığı ve prestijinin yanı sıra, Volkswagen’in en yeni teknolojilerine sahip modeli olarak iddiasını devam ettiriyor.

Yarı otonom sürüş imkanı

Markanın en son teknolojileriyle donatılan Passat, isteğe bağlı olarak sunulan ve 0-210 km/s hızları arasında yarı otonom sürüş imkânı sağlayan Yarı Otonom Sürüş Asistanı “Travel Assist” ve “Kapasitif Direksiyona” sahip ilk Volkswagen modeli olma özelliğine sahip. Yenilikçi aydınlatma teknolojili LED farları, 8 inçlik renkli dokunmatik ekranlı bilgi ve eğlence sistemi ise standart olarak sunuluyor.

3 farklı donanım seviyesi

Yeni Passat Türkiye’de sırasıyla Impression, Business ve Elegance olmak üzere üç farklı donanım seviyesinde tercih edilebiliyor. Üç farklı donanım seviyesinde de alınabilen DSG şanzımana sahip 1,5 lt TSI ACT 150 PS benzinli seçeneğin yanı sıra, yine üç donanım seviyesinde de sunulan DSG şanzımana sahip 1.6 lt TDI 120PS dizel seçeneğine de bulunuyor. Yeni Passat ayrıca, Business ve Elegance donanımlarıyla alınabilen 2.0 lt TDI 150 PS ve sadece Elegance donanımla sunulan 2 lt TDI SCR 240 PS 4Motion seçeneğine de sahip.

Yeni Passat 233 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla showroomlarda yerini aldı…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Habil Evcil dedi ki:

    Artık kötü araç kalmadı hepsi birbirinden güzel

  2. serdar dedi ki:

    bu aracı ben çok beğeniyorum performansı harika

  3. ahmet dedi ki:

    yarı otonom olması harika bir şey

BİR YORUM YAZ