Otomobil Haber

Yenilenen Skoda Superb Türkiye’de!

Skoda’nın amiral gemisi sayılan Superb 170 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla bayilerde yerini aldı

Yenilenen Skoda Superb Türkiye’de!

Yenilenen Skoda Superb Türkiye’de!

Skoda, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’de gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekatı dolayısıyla ertelediği Superb tanıtımını gerçekleştirdi.

Şanlıurfa – Mardin güzergahında yapılması beklenen Basın Test Sürüşü ve Tanıtımı bir kısım otomotiv gazetecisiyle İstanbul’da gerçekleştirildi.

Şirketin ajansından yapılan tanıtıma yönelik yapılan yazılı açıklama şöyle:

Skoda’nın amiral gemisi Superb, tasarım ve teknolojik olarak yenilenerek sınıfındaki referans noktası iddiasını daha da güçlendirdi. Kapsamlı bir şekilde yenilenen Superb modeli, daha fazla konfor, daha fazla güvenlik ve daha verimli motor seçenekleri sunacak. Türkiye’de 170 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan yenilenen Superb, showroomlardaki yerini aldı.

Türkiye’deki satışla dünyada birinci oldu

İstanbul’da gerçekleştirilen lansmanda basın mensuplarıyla bir araya gelen Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar, Superb’in marka için öneminin altını çizerek, “Markamızın amiral gemisi olarak konumlandırdığımız Superb, yenilenen tasarımı ve sahip olduğu üstün teknolojik donanımları ile bu unvanı hak ettiğini gösteriyor. 2003 yılından bu yana Türkiye’de satışa sunulan Superb modelimiz, kısa zamanda ailelerin yanı sıra kamu ve filo pazarında da kendini kabul ettirdi. Her geçen yıl da konumunu güçlendirmeyi başardı. Geçen 16 yılda da toplam olarak 45 bin adet Superb satışı gerçekleştirmemiz ne kadar sevilen bir model olduğunu doğruluyor. Bu adetlerle Avrupa’nın en çok Superb sedan satan pazarları arasında yer aldık. Ayrıca Superb Sedan satışlarında dünyada birinci sırayı alarak büyük bir başarı elde ettik.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mustafa Bilgin dedi ki:

    hımm bakalım ne kadar tutacak

BİR YORUM YAZ