Otomobil Haber


Yeni Volkswagen Caddy Türkiye’de | Yeni Caddy’nin fiyatı belli oldu!

Volkswagen’in hafif ticarideki çok satan modeli Caddy, yenilenerek Türkiye’de satışa sunuldu

Yeni Volkswagen Caddy Türkiye’de | Yeni Caddy’nin fiyatı belli oldu!

Volkswagen‘in hafif ticarideki oyuncusu Caddy yenilendi ve Türkiye’de satışa sunuldu… Yeni Volkswagen Caddy‘nin düz ve DSG şanzımanlı otomatik vites seçenekleri yer alıyor. Yeni Caddy’nin binek versiyonlu modellerinin fiyatı 224 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor…

Volkswagen’in Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv’den Yeni Caddy ile ilgili yapılan açıklama şöyle:

MQB platformunda üretilen ilk ticari araç olan Yeni Caddy, arttırılan aktif ve pasif güvenlik sistemleri ile daha güvenli hale getirilirken, sunduğu birçok özellikle bir İsviçre çakısı gibi müşterilerimizin çok yönlü ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeye ulaşmıştır.

Artan teknolojisi ve dijitalleşen birçok özelliği Yeni Caddy’yi rekabette farklılaştırırken, kullanıcı profilinin de genişlemesine imkan yaratmaktadır.

  • Yeni Caddy’de sunulan 4 silindirli tamamen yenilenmiş motor, yeni çift püskürtmeli SCR teknolojisi sayesinde mevzuat gereği bu yıl içinde geçilmesi zorunlu olan Euro 6d emisyon standartlarını karşılıyor. Yeni Caddy’de sunulan bu motor, kendi segmentinde Euro 6d emisyon standartlarını sağlayan ilk motordur.
  • Kullanılan yeni motor teknolojisi sayesinde Yeni Caddy hem ekolojik hem de ekonomik bakımdan olumlu çıktılar yaratmaktadır. 2.0 litrelik TDI motor, 122PS güç ve 320Nm tork ile yüksek bir performans sunarken, bir önceki nesline göre manuel vitesli modellerde yaklaşık yüzde 10, DSG otomatik vitesli modellerde ise yaklaşık yüzde 15 oranında yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca düz ve otomatik şanzıman üniteleri de tamamen yenilenmiştir.
  • Yeni Caddy tamamen yeni EA 288 EVO motor ile daha güçlü ve daha ekonomik olarak sunulmaktadır. Motor üst muhafaza kapağı ile motor kaputu üzerinde bulunan yalıtım malzemesi sayesinde araç artık daha sessizdir.
  • Panel Van ve Kombi olmak üzere iki farklı karoserle satışa sunulan Caddy’nin beşinci neslinde donanım seviyeleri de yenilenmiş olup; baz model ‘Impression’ ismi ile, bir üst modeli ‘Life’, premium modeli ‘Style’ ve Panel Van modelleri de ‘Cargo’ ismi ile satışa sunulmaktadır.

Yeni Caddy’nin kapalı kasa ticari modeli olan Yeni Caddy Cargo 2.0 TDI 122 PS’nin fiyatı 172 bin 900 TL’den, 

Binek versiyonlu Yeni Caddy 2.0 TDI 122 PS’lik başlangıç fiyatı ise 224 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ