Otomobil Haber


Yeni DS 3 Crossback için ön siparişler alınmaya başladı

DS Automobiles Türkiye, yeni DS 3 Crossback modelinin ön siparişlerini kabul etmeye başladığını duyurdu

Yeni DS 3 Crossback için ön siparişler alınmaya başladı

Yeni DS 3 Crossback için ön siparişler alınmaya başladı

PSA Grubu‘nun premium segmentteki markası DS‘in yeni DS 3 Crossback modeli yoğun ilgiyle karşılandı.

Yeni DS 3 Crossback, 8 ileri şanzımanla, ödüllü Puretech 130 ve Puretech 155 benzinli motorların yanı sıra BlueHDi 130 dizel motor seçenekleriyle Haziran ayının sonuna doğru Türkiye’de satışa sunulacak.

Groupe PSA’nın premium segmentte ayrı bir marka olarak konumlandırdığı DS, her yıl yeni bir model tanıtarak model sayısını altı adede çıkartma hedefini gerçekleştirme yolunda faaliyetlerini sürdürüyor.

DS Automobiles Türkiye geçtiğimiz sene yeni nesil DS otomobillerinin ilki olan DS 7 CROSSBACK modelini tanıtmıştı. Marka, yeni nesil DS modellerinin ikincisi olan DS 3 CROSSBACK modelini Haziran ayının ikinci yarısında satışa sunacak.

DS 3 CROSSBACK; lansmana özel sınırlı adetle sunulacak olan La Premiere ve ilhamını Paris’teki Garnier Operası’ndan alan Opera versiyonları ile Türkiye’de satışa başlamadan önce DS STORE İstanbul’da yerini aldı.

Otomobillerin Türkiye’ye gelişi ve DS3 CROSSBACK modelinin ön siparişe açılması vesilesiyle DS STORE İstanbul’da Fransız lezzetleri ile bir brunch ve Derin Sarıyer’in tasarımın dünü, bugünü ve yarını değerlendirdiği “Avant-garde tasarım” adlı bir söyleşi gerçekleşti.

Markanın premium ve avangart tasarımına uygun olarak tasarlanan ve 300 metrekaresi kapalı olmak üzere 600 metrekare alana kurulan DS STORE İstanbul’daki etkinlikte konuşan DS Automobiles Türkiye Marka Müdürü Çağrı Kutay, ”Fransız lüks bilgi birikimini otomotiv sektörüne uyarlama misyonu ile bağımsız bir marka olarak konumlandırılan DS, otomobillerinin tasarımıyla, kullanılan asil malzemeler ve işçilik detaylarıyla diğer markalardan ayrışıyor. Yeni nesil DS otomobillerinin ikincisi olan DS 3 CROSSBACK, tanıtımının yapıldığı 2018 Eylül ayından bu yana yoğun bir ilgiyle karşılanıyor. Şehir içinde kullanım kolaylığı arayan ancak bu sırada konforundan vazgeçmek istemeyen ve karakterini dışa vurmak isteyen bir kitle ile birlikte Haziran ayının ikinci yarısındaki lansmanımıza  gün sayıyoruz. 2018 yılında satışa sunduğumuz DS 7 CROSSBACK’in ardından her yıl yeni bir DS modeli tanıtmaya devam edeceğiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ