Otomobil Haber

Yeni Crafter Roadshow’a çıkıyor

Yeni Crafter’ın Okul ve Servis versiyonlarını, gerçekleştireceği roadshow etkinliği ile Türkiye’de farklı illerdeki Crafter severlerle buluşturacak

Yeni Crafter Roadshow’a çıkıyor

Yeni Crafter Roadshow’a çıkıyor

Türkiye’nin farklı illerinde müşterileriyle buluşacak olan Crafter Roadshow 10 Eylül’de Ankara’dan başlayacak…

Roadshow etkinliği Ankara’dan sonra sırasıyla Kayseri, Adana-Osmaniye, Antakya, Manisa, İzmir, Denizli, Fethiye, Bodrum ve Çanakkale’deki Volkswagen Yetkili Satıcılarında gerçekleştirilecek.

Volkswagen Ticari Araç, en önemli modellerinden biri olan Crafter’ın Mayıs ayında satışa sunduğu Okul ve Servis versiyonlarını müşterileriyle buluşturuyor.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde belirlenen 10 Volkswagen Yetkili Satıcısı’nda gerçekleştirilecek etkinliklerde, özellikle servis, okul ve turizm taşımacılığı sektörlerinin şirket sahipleri ve kullanıcılarına yönelik tanıtım faaliyetleri yapılacak.

Volkswagen Ticari Araç satış, pazarlama ve satış sonrası yetkililerinin yönetiminde gerçekleşecek olan etkinliklerde Yeni Crafter’ın özellikleri birebir müşterilere aktarılacak ve test sürüşleri gerçekleştirilecek. Ayrıca katılımcılara teorik ve dinamik anlatımlarla ekonomik sürüş teknikleri eğitimi de verilecek.

Roadshow etkinliklerinde, ekstra uzun şasi yüksek tavanlı olarak satılan 16+1 ve 19+1 konfigürasyonlu Okul ve Servis modellerinin yanı sıra, tek teker ekstra uzun şasi versiyonları da tanıtılacak.

Etkinlik, yıl sonuna kadar devam edecek…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zafer Ender dedi ki:

    Fiyatı ne olacak acaba

BİR YORUM YAZ