Otomobil Haber

Yeni Corsa’ya ‘Berlin’ temalı tanıtım!

Opel’in yenilenen modeli Corsa, İstanbul’da Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda ‘Berlin’ temalı etkinlikle tanıtıldı

Yeni Corsa’ya ‘Berlin’ temalı tanıtım!

Opel, yenilenen altıncı nesil Corsa‘nın tanıtımını ‘Berlin’ temalı etkinlikle tanıttı. İstanbul’da Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda gerçekleşen tanıtım renkli bir organizasyona dönüştü…

Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin, “son 20 yılda 220 binin üzeride müşteriye ulaştığımız Corsa modelimizin tamamen yenilenen altıncı neslini sizlerle buluşturuyor olmanın büyük bir heyecanını yaşıyoruz.” dedi.

Alman otomobil üreticisi Opel, tüm dünyada ve ülkemizde geniş bir kullanıcı ve hayran kitlesine sahip efsane Corsa modelinin tamamen yenilenen altıncı neslini, Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda gerçekleştirdiği sıra dışı bir etkinlik ile tanıttı.

SÜRPRİZ DANS ŞOVLARI

Köklü otomobil markasının Alman kimliğini vurgulayan Berlin temalı tanıtım; otomotiv, sanat, moda ve tasarım dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı renkli bir organizasyonla gerçekleşti.

Gecede yeni Opel Corsa’nın tanıtımı, otomobillerin de dahil olduğu sürpriz bir dans şovuyla yapıldı. Konuklar gece boyunca Berlin sokak lezzetlerini deneyimlemenin yanı sıra, Corsa’nın ilk piyasaya sunulduğu dönem olan 80’lere atıfta bulunan atari oyunları ve özel video animasyonları ile eğlenceli vakit geçirdi.

Lansman etkinliğinde davetliler, Berlin’de sıkça performans sergileyen dünyaca ünlü DJ Mahmut Orhan’ın müzikleriyle dans ederek keyifli vakit geçirdi.

BERLİN TEMALI TANITIM

Opel Corsa’nın Türkiye tanıtım gecesinde konuşan Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin, “Beş nesli ile ülkemizde son 20 yılda 220 binin üzeride müşteriye ulaştığımız Corsa modelimizin tamamen yenilenen altıncı neslini sizlerle buluşturuyor olmanın büyük bir heyecanını yaşıyoruz. Gecenin her detayında Berlin temasını özellikle yansıtmak istedik. Hem Opel’in Alman kimliğini vurgulamayı hem de eğlence şehri Berlin’in ambiyansını bu geceye özel olarak İstanbul’a taşıyarak, konuklarımıza farklı bir deneyim yaşatmayı hedefledik.” dedi.

Altıncı nesil Yeni Opel Corsa, 1 Mart itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kerem dedi ki:

    tabi gönül isterdi ki peugeot landtrek de gelsin ama işte

BİR YORUM YAZ