Otomobil Haber


Yeni Bentley Flying Spur V8 S Black Edition

Yeni Bentley Flying Spur V8 S Black Edition

Yeni Bentley Flying Spur V8 S Black Edition

İngiliz markasının tasarımcıları tarafından yaratılan son derece çarpıcı bir dizi dış ve iç özellik, otomobilin sportif karakterini yansıtıyor. Siyah cilalı parlak parçalar, koyu tonda lambalar, parlak siyah cam çerçeveleri ve kapı aynalarının yanı sıra yeni jantlar, V8 S motorun muazzam güç üretimine çok daha dinamik ve modern bir yorum getiriyor.
İçeride müşterilere yeni ve göz alıcı ikincil renklere sahip benzersiz bir renk ayrımı sunulurken, üç kollu Sport Plus direksiyon ve Piyano Siyahı kaplama standart özellikler olarak geliyor.
Daha fazla güç için ayarlanan 4.0 litrelik V8 motor, 528 HP güç ve 680 Nm maksimum tork üreterek Flying Spur’un 4,9 saniyede 100 km/s hıza ulaşmasını sağlıyor ve 306 km/s’lik maksimum hız sunuyor. Bu güç, 40:60 arka ağırlıklı tork ayrımına sahip dört çeker sistemiyle yollara taşınarak, tüm hava ve yol koşullarında yere sağlam basan, keyifli bir sürüş sağlıyor.

DAHA KOYU RENKLİ, DAHA DİNAMİK BİR DIŞ TASARIM

Ayırt edici bir koyu tona ve siyah çerçeveye sahip farların ve arka lambaların yanı sıra, radyatör ve cam çerçeveleri, far yıkama kapakları ve kapı kolu yuvaları da son derece çarpıcı siyah parlak yüzeylere sahipler.
Flying Spur V8 S Black Edition için özel hazırlanan alaşım jant tasarımı, 21’’ yedi kollu Elegant desenli olarak ve göz alıcı siyah parlak finisajla sunuluyor. Müşteriler, sportif vurguları tamamlamak için siyah veya kırmızı fren kaliperlerinden birini seçebiliyor.

SPORTİF VE LÜKS BİR İÇ MEKAN

Tek tonun hakim olduğu eşsiz iç mekanda, dikişli deri döşemenin cesur kontrast şeritleri dört koltuğun orta panellerini çevreleyip yukarıya doğru ilerliyor ve koltuk başlıklarının etrafından dolaşıyor. Aynı ikincil renk, tavanın ortası boyunca uzanan kontrast tavan döşemesi kavisiyle de uyum sağlıyor.
Flying Spur V8 S Black Edition ayrıca standart olarak Piyano Siyahı kaplama ve üç kollu Sport Plus direksiyon içeriyor. Kontrast dikişler ise iç mekanın cesur ve sportif cazibesini tamamlıyor.
Elbette, farklı bir estetik isteyen müşteriler için çok çeşitli iç mekan rengi ve renk ayrımı seçenekleri de bulunuyor.

MULLİNER SÜRÜŞ SPESİFİKASYONU

Flying Spur V8 S Siyah Sürüm, Mulliner Sürüş Spesifikasyonuyla ısmarlandığında, koltuk ve kapı panellerinde yer alan ve daha modern bir görsel ton için kontrast dikişler içeren baklava dikişli döşemelerle sunuluyor.
Mulliner Sürüş Spesifikasyonu dış tasarımda ise müşterilere ek olarak, 21’’ beş kollu Spor jant için parlak siyah veya koyu ton olmak üzere iki finisaj seçeneği sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ