Otomobil Haber


Türkiye’nin en büyük Mercedes buluşması İstanbul’da gerçekleşti!

Lüks otomobil dünyasının en önemli üyelerinden Mercedes markasına özel bir konseptle İstanbul merkezli Aşin Otomobil’de 100 araçlık bir etkinlik gerçekleştirildi. Türkiye’nin şimdiye kadar gerçekleştirilen en büyük buluşmasında Mercedes AMG GT, sadece 800 adet üretilen Mercedes C63 AMG Black Series, Mercedes E63 AMG gibi modellerin yanı sıra A124 Mercedes E Serisi Cabriolet, W116 Mercedes S Serisi gibi genç klasikler de katıldı.

Türkiye’nin en büyük Mercedes buluşması İstanbul’da gerçekleşti!

Premium araçlara servis hizmeti veren Aşin Otomobil, Türkiye’nin en büyük çaplı organizasyonlarından birisini üstlendi. 100 farklı Mercedes‘in konuk olduğu etkinlikte onlarca güncel Mercedes CLA, A Serisi, C Serisi, E Serisi, S Serisi, GLA, GLE Coupe modellerinin yanı sıra Mercedes AMG GT, Mercedes AMG C63 S Sedan, Mercedes C63 AMG Black Series, E63 AMG gibi özel performans modelleri boy gösterdi. Ayrıca A124 Mercedes E Serisi Cabriolet, drift şovları için güçlendirilmiş W201 Mercedes 190 D ve S Serisi’nin “atası” W116 Mercedes 280 SE gibi genç klasikler de buluşmadaki yerini aldı.

“Otomobil servisi” anlayışına farklı bir boyut kazandırmak gerekiyor

Özel oto servisiyle yetkili servis felsefesinin orta noktada buluştuğu bir anlayışla yola çıktıklarını ifade eden Aşin Otomobil Genel Müdürü Okan Erdem “Servis hizmeti, otomobilin bakım ve onarımından ibaret olmamalı. Hizmet ve deneyim konusunda daha ileriye nasıl gidebiliriz? Otomobil sahiplerine nasıl ulaşabiliriz? Bu sorular ışığında her platformdan lüks otomobil sahiplerine ulaşmayı hedefliyoruz. Pandemi gölgesinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde oldukça ihtiyatlı davrandık ve açıkçası katılım konusunda kaygılıydık. Fakat tam tersi yoğun bir ilgiyle karşılaştık, özellikle ailelerin ve kadın otomobil sürücülerinin yüksek katılımı bizleri çok mutlu etti. Mercedes Club TR ailesine tekrar ilgi ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ