Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Otomobil Haber

Toyota Türkiye’de iki atama yapıldı

Toyota Türkiye’de Burak Beşer ve Serdar Acar yeni görevlerine atandı

Toyota Türkiye’de iki atama yapıldı

Toyota Türkiye’de iki atama yapıldı

Toyota Türkiye‘de iki önemli isim iki önemli direktörlük pozisyonuna atama yapıldı. Bunlardan Burak Beşer, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’de Satış Sonrası Direktörü oldu.

Serdar Acar ise, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’de Mali ve İdari İşler Direktörlüğü görevine getirildi.

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’de Satış Sonrası Direktörü olarak atanan Burak Beşer, 2001-2003 yılları arasında General Motors Türkiye’de görev aldı.  Beşer, 2003-2009 yılları arasında Daihatsu Türkiye’de Satış Sonrası Müdürü, 2009-2015 yılları arasında da Daihatsu Türkiye ve DJ Auto Otomotiv Yedek Parçaları Ticaret A.Ş.’de Genel Müdürlük görevlerinde bulundu. Son olarak ALJ Grup Şirketi DJ Cool Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş.’de Genel Müdürlük görevinde bulunan Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. Satış Sonrası Direktörü Burak Beşer, Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun, evli ve bir çocuk babasıdır.

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’de Mali ve İdari İşler Direktörlüğü görevine Serdar Acar getirildi. Gazi Üniversitesi Maliye Bölümü mezunu olan Acar, 2014 yılından bu yana ALJ Grubu Dubai merkez Ofisi’nde Türkiye portföyünden sorumlu Kıdemli Finans Müdürü olarak görev yapmaktaydı. Acar evli ve bir çocuk babasıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ