Otomobil Haber


Total, istasyonlarında servis hizmeti vermeye başlıyor

Total, Türkiye’nin 84 noktasında Total Quartz Auto Care adıyla servis merkezleri kuruyor

Total, istasyonlarında servis hizmeti vermeye başlıyor

Total, istasyonlarında servis hizmeti vermeye başlıyor

Akaryakıt devi Total, istasyonlarında Total Quartz Auto Care (TQAC) adıyla araç bakım ve servis hizmeti vermeye hazırlanıyor. Sürücülere kaliteli ve güvenilir servis hizmeti verme sloganıyla yola çıkan şirket, ilk etapta 84 noktada TQAC servis merkezleri kuracak.

2023 yılına kadar TQAC servis merkezlerinin sayısını 200’e çıkarmayı hedeflediklerini belirten Total Turkey Pazarlama Ticari Direktörü Cengiz Hisarcıklılar’ın “TQAC uzman servis merkezlerimiz ile müşterilerimizin periyodik bakım ve onarım hizmetindeki kalite beklentisini karşılayacak bir servis ağı oluşturuyoruz. TOTAL Madeni Yağlar, uzman servis ağı projesine başından beri büyük bir inanç duyuyor. Merkezlerimizde sürekli geliştirdiğimiz hizmet kalitesi ile müşterilerimize iyi bir deneyim sunarken, müşteri talepleri ve iş ortaklarımızın deneyimleri doğrultusunda yaptığımız yatırımlarla servis merkezlerimizi geleceğe hazırlıyoruz.” dedi.

Periyodik bakım, yağ değişimi, oto elektrik, boya, kaporta 

Yapılan yazılı açıklamada;

Total Quartz Auto Care servis merkezlerinde periyodik bakım ve yağ değişiminin yanı sıra oto elektrik, boya, kaporta tamiri gibi ek hizmetler de sunuluyor. Nokta bazında hizmet kapsamını öğrenmek ve randevu talebi oluşturmak için total.com.tr web sitesinden ilgili servislere ulaşılabiliyor…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ