Otomobil Haber


Tesla Test Sürüşü için Kemer Country’ye geliyor

Tesla, yeni nesil elektrikli ve hibrid araç etkinliği için Kemer Counrtry’ye geliyor

Tesla Test Sürüşü için Kemer Country’ye geliyor

Tesla Test Sürüşü için Kemer Country’ye geliyor

İstanbul, elektrikli ve hibrid araçlar için önemli bir etkinliğe hazırlanıyor. Kemerburgaz Göktürk’de Kemer Country Orman Evi’nde gerçekleşecek olan etkinlik için Tesla da geliyor.

Otomobil meraklıları, 20-21 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası’nda markaların 20’den fazla aracını test etme ve deneyimleme fırsatı bulacak.

Elektrikli ve hibrid araçların da artık bir haftası oluyor. İstanbul Kemerburgaz’da 20 Nisan’da başlayacak ve 2 gün sürecek etkinlikte, Tesla,  Toyota, Jaguar, BMW, Lexus gibi sektörün baş aktörlerinin katkılarıyla, 20-21 Nisan tarihleri Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası olarak ilan edilecek. Bu kapsamda 20 Nisan Cumartesi günü başlayacak olan açık hava etkinliğinde, otomobil meraklıları ve ilk kez elektrikli ve hibrid araçlarla tanışacak kullanıcılar, markaların araçlarını ücretsiz bir şekilde deneyimleyecek, test edebilecek, inceleyebilecek.

Tesla Model 3 de İstanbul’da olacak

Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği (TEHAD) tarafından düzenlenen ve Tesla,  Toyota, Jaguar, BMV, Lexus, Renault gibi markaların yeni modellerinin kullanıcılar tarafından test edileceği açık hava etkinliğinde, Tesla‘nın otomotiv dünyasında yankı uyandıran ve Avrupa’nın en çok satılan elektrikli otomobili Model 3 de, ilk defa test için İstanbul’da olacak.

20’den fazla araç ile test sürüş fırsatı

Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği (TEHAD) tarafından düzenlenen Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası etkinliğinde; Elektrikli ve Hibrid otomobillerin tanıtılması, faydalarının anlatılması ve kullanıma ilişkin detayların yanı sıra, karbon emisyonu konusunda sağladığı çevreci özelliklere de dikkat çekmek hedefleniyor.

Bu kapsamda gerçekleştirilecek organizasyonda, henüz Elektrikli ve Hibrid bir otomobil deneyimi yaşamayanlar markaların 20’den fazla otomobilinde bu deneyimi ilk kez yaşayacak, araçların hızını, yakıt tüketimini bir uzman eşliğinde test edebilecek ve yaşattığı hisse tanık olacaklar.

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası Etkinliği, 20-21 Nisan tarihlerinde Göktürk’teki Kemer Country Club Orman Evi’nde  tüm otomobil meraklılarını bekliyor olacak.

Otomobilhaber.com.tr ‘nin de sponsoru olduğu etkinliğe tüm otomobil meraklılarını bekliyoruz…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ