Otomobil Haber

Suzuki’de Yaz Biter Motosiklet Aşkı Bitmez!

Nisan ayında ‘Yaza Merhaba Festivali’ etkinliği düzenleyen Suzuki, şimdi de ‘Yaz Biter Motosiklet Aşkı Bitmez’ diyor

Suzuki’de Yaz Biter Motosiklet Aşkı Bitmez!

Suzuki’de Yaz Biter Motosiklet Aşkı Bitmez!

Suzuki, gelenekselleşen etkinliğini 21 Eylül Cumartesi günü ‘Yaz Biter Motosiklet Aşkı Bitmez’ sloganıyla tekrar düzenliyor…

Motosiklet tutkunları; gelenekselleşen bu etkinlikle güvenli sürüş eğitimleri, yarışmalar, DJ müzik yayınları ve sürpriz aktivitelerle bir araya gelecek.

Türkiye’de Doğan Otomotiv Grubu çatısı altında satışa sunulan markalardan Suzuki, motosiklet tutkunları ile “Yaz Biter Motosiklet Aşkı Bitmez” etkinliğinde buluşuyor. Doğan Otomotiv’in geçtiğimiz Nisan ayında “Yaza Merhaba Festivali” adıyla gerçekleştirdiği organizasyonun ardından, 21 Eylül Cumartesi günü Suzuki’nin Kadıköy Koşuyolu’nda bulunan lokasyonunda tekrar buluşacak olan motosiklet tutkunları; gelenekselleşen bu etkinlikle güvenli sürüş eğitimleri, yarışmalar, DJ müzik yayınları ve sürpriz etkinliklerle bir araya gelecek. Katılımcılar, pek çok motosiklet modelini de test etme şansına sahip olacaklar.

Yeni ve efsane modeller test edilecek

“Yaz biter motosiklet aşkı bitmez” etkinliği kapsamında Suzuki’nin yeni modeli olan ve 80’li yıllardaki efsanevi modelinden ilham alınarak tasarlanan 150 HP’lik Katana, katılımcıların beğenisine sunulacak.

Sergilenecek ve test edilebilecek diğer modeller arasında ise Japon harikası Suzuki’nin yolculukları keyfe çeviren V-Strom 250 ABS, mükemmel performans ve yakıt ekonomisi sunan GSX 250R, akıllı ve şehirli Burgman 200/ABS, çok yönlü Address 110, hafif sınıfta devrim yaratan GSX-S 125/ABS ve sınıfının en performanslısı GSX R 125 modelleri yerlerini alacak. Etkinlik alanında motosiklet sektörünün destekleyicisi olarak çeşitli sigorta ve banka kuruluşlarının stantları da katılımcılarla buluşacak. “Yaz Biter Motosiklet Aşkı Bitmez” ilgili bilgi yorum ve görüşlere, sosyal medya hesaplarından #motosikletaşkı hashtag’i ile ulaşılabiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ