Otomobil Haber


Sigorta Cini Güneş Sigorta’yla işbirliği yaptı

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, Güneş Sigorta’yla işbirliğine gitti

Sigorta Cini Güneş Sigorta’yla işbirliği yaptı

Sigorta Cini Güneş Sigorta’yla işbirliği yaptı

Mağazalarında ürün faydalarıyla ilgili şeffaf karşılaştırma ve profesyonel tavsiye hizmetleri sunan Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, ürünleri arasında otomotiv, konut, sağlık, seyahat sağlık, sorumluluk, işyeri paketi, tekne, mühendislik, nakliyat ve havacılık sigortaları bulunan Güneş Sigorta ile anlaşma imzaladı.

Çözüm odaklı yaklaşım

Güneş Sigorta, 9 bölge müdürlüğü, 6 finansal bölge müdürlüğü, 3 temsilciliği ve 3100’ü aşkın satış kanalından oluşan kadrosuyla, İksir Sağlık, İşyeri, Kasko, Konut, Ortak Alan, Tamamlayıcı Sağlık gibi ürünleriyle müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını karşılıyor.

Güneş Sigorta ile daha geniş kitlelere ulaşacak olan Sigorta Cini; müşterilerine ürün faydalarıyla ilgili şeffaf karşılaştırma ve profesyonel tavsiye hizmetleriyle müşteri odaklı hizmet anlayışı sunuyor.

Kampanyalar hakkında daha fazla bilgi almak için www.sigortacini.com.tr adresini ziyaret edebilir veya Sigorta Cini’nin Türkiye genelinde bulunan mağazalarından birine uğrayabilirsiniz.

 

Sigorta Cini Hakkında:

Türkiye’nin ilk perakende sigorta dağıtım kanalı, NN Grubu‘nun yatırımı Sigorta Cini, sigortacılık hizmetini mağazalaştırarak sigortanın kolay ulaşılır olmasını hedefliyor. Türkiye genelinde 11 ilde 26 mağazada 150’yi aşan çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Sigorta Cini, klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veriyor. Sigorta Cini mağazalarında, müşteri odaklı hizmete büyük öncelik veriliyor. Sigorta Cini mağazalarına sigorta ihtiyacı ile gelen müşterilerin öncelikle sigorta ihtiyaçları kişiye özel olarak analiz edilerek, hangi ürünlere ihtiyaçları olduğu belirleniyor. Sunulan tarafsız danışmanlık hizmetiyle, müşteriler kendi ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü bulma imkânına sahip oluyor. Teklif aşamasında ise poliçe evraklarında bulunan tüm detaylar müşteriler için kolaylaştırılıyor; basit, kolay anlaşılır ve kafa karıştırmayan bir sigorta hizmeti sunuluyor. Sigorta Cini mağazalarında; AKSigorta, Allianz, AXA Sigorta, ERGO, Groupama, HDI Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Sompo Japan, Acıbadem Sigorta ve Ray Sigorta şirketlerinin kasko ve trafik sigortaları, konut, zorunlu deprem sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası gibi tüm sigorta ürünleri ile NN Hayat ve Emeklilik’in hayat ve bireysel emeklilik ürünleri hakkında danışmanlık hizmeti verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ