Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Otomobil Haber

Seat Tarraco teste çıktı!

Seat, Ateca ve Arona’dan sonra büyük SUV’u Tarraco’yu da sunmaya hazırlanıyor

Seat Tarraco teste çıktı!

Seat Tarraco teste çıktı!

Seat, ailenin en büyük üyesi olan Tarraco‘yu 18 Eylül’deki uluslararası resmi tanıtımdan önce testlere başladı.

Konfor, güvenlik ve ferahlık gibi öne çıkan özelliklere sahip olan Seat Tarraco, zorlu arazi şartlarında esnekliği ile dikkatleri çekiyor.

SEAT 2016’da giriş yaptığı SUV segmentine, Ateca ve Arona modellerinden sonra Tarraco’yu da eklemeye hazırlanıyor. Aracın resmi tanıtımından önce marka, yeni modelinin tüm özelliklerini gözler önüne sermek için arazi testlerine devam ediyor.

Ailenin en büyük üyesi

Yeni SEAT Tarraco’nun sürücü koltuğundaki his etkileyici. Son derece dinamik ve aynı zamanda güven hissi veriyor. SEAT’ın en yeni SUV modeli, yedi yolcu kapasitesine ve 760 litre bagaj hacmine sahip.

Her türlü araziye uyum sağlıyor

SEAT Tarraco, uluslararası tanıtımından önce bir arazi parkurunda performansını sergiliyor. Araç son derece dik bir yokuştan inerken yüzde 70 eğimli kayalık dağ arazisinin üstesinden kolaylıkla geliyor. Dört tekerlekten çekiş sisteminin sınırı neredeyse yok gibi.

Virajlar artık korkutucu değil

Tarraco, yüzde 85 yana eğimi başarıyla aşabilecek şekilde tasarlandı. Bu özellik, böyle bir arazide sağlamlık ve güvenlik hissi veriyor. Ek olarak aracın devrilmesi durumunda otomatik olarak kapı kilitlerini açan, motoru durduran ve acil durum çağrısı gerçekleştiren devrilme asistanına özelliği bulunuyor.

Basit bir el hareketi ile altı sürüş modu

Asfaltta sürüşe hazır olmak için tek yapmanız gereken sürüş modu seçme düğmesini çevirmek. Sport modunda, araç son derece esnek sürüş becerileri gösteriyor.  Tarraco’yu hafta sonlarında dağ yollarında kullanabilir ve şehirde olduğu kadar konforlu bir sürüş yapabilirsiniz. Ayrıca, aracın Adaptif Şasi Kontrolü özelliği (DCC) sayesinde, uzun yollarda da size eşlik edebilecek dinamik bir araç hissine sahip oluyorsunuz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ