Otomobil Haber


Renault Zoe 2020 özellikleri nelerdir?

Elektrikli araçların üretimi hızlanıp piyasaya yayılmasıyla beraber insanlarda ilgi de artmaya başladı. 2019 model ve Avrupa’ nın en popüler elektrikli modellerinden Zoe, testler esnasında ilk kez görüntülendi. Renault Zoe 2020 özellikleri açısından da kullanıcıları büyülemeyi başardı. test sürüşleri yapılan Renault Zoe 2020 için revize edilmiş olması da artı bir avantaj gibi görünüyor. Fransız hayranı sürücülerin heyecanla beklediği model için haberimize göz atmanız yeterli. Renault Zoe 2020 özellikleri nelerdir? Fiyatı ne kadar olacak? İşte detaylar…

Elektrikli araçların üretimi hızlanıp piyasaya yayılmasıyla beraber insanlarda ilgi de artmaya başladı. 2020 model ve Avrupa’ nın en popüler elektrikli modellerinden Zoe, testler esnasında ilk kez görüntülendi. Renault Zoe 2020 özellikleri açısından da kullanıcıları büyülemeyi başardı. test sürüşleri yapılan Renault Zoe 2020 için revize edilmiş olması da artı bir avantaj gibi görünüyor. Fransız hayranı sürücülerin heyecanla beklediği model için haberimize göz atmanız yeterli. Renault Zoe 2020 özellikleri nelerdir? Fiyatı ne kadar olacak? İşte detaylar…

Ağır kamuflajlı 2020 Zoe, yeni farlarla çevrili bir ön panoya sagip olduğu için tanıdık bir görünüme sahip. Ayrıca revize edilmiş hava girişine sahip yeni bir ön tampon da görülüyor.

Arka bölümde de yeni bir tasarım kullanan Renault, pencerelerde daha keskin çizgilere sahip. Kabinde ise çok belli olmasa da krom kaplamalı deri direksiyon kendini gösteriyor.Ayrıca yeni bir gösterge tablosu ve güncellenmiş bir bilgi-eğlence sisteminin yer alması da muhtemel.Yeni modelde ayrıca şalter donanımı yenilenecek ve daha kaliteli malzemeler kullanılacak.

2020 Zoe’ nin kaputunun altında 41 kwh’ lik lityum-iyon akü paketi yer alacak. Yeni ünite 107 hp güç ve 225 nm tork üretebilecek. Araç , 0-100 km/s hıza 11.4 saniyede ulaşabilecek ve maksimum 135 km/s hıza çıkabilecek. Tek bir şarj ile gidilebilecek bir yol ise 300 km.

Renault Zoe’ nun satışları her yıl biraz daha artıyor. BMW i3 (21.010 adet) ve Nissan Leaf (16.832 adet) modellerini geride bırakan Zoe, 30 binden fazla satışa ulaşmayı başardı.

Fiyatlar henüz belli değil.Ancak selefi ile benzer bir fiyat politikasına sahip olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ