Otomobil Haber

Peugeot’nun yenilenen SUV’u 2008 

Peugeot’nun yenilenen SUV’u 2008 

Peugeot’nun yenilenen SUV’u 2008 

Peugeot yenilenen SUV modeli 2008‘in tanıtıldığını yazılı açıklamayla duyurdu…

Peugeot’dan yapılan açıklama şöyle:

Peugeot, otomotiv dünyasında tamamen yeni bir deneyim yaşamak isteyenler için yeni SUV 2008’i sunuyor. Yenilikçi ve heyecan verici bir otomobil deneyimi yaşatma vizyonuyla hareket eden Peugeot, çok yönlü bir sürüş deneyimi için son derece modern bir yorum getiriyor. Yeni Peugeot SUV 2008, boyutlarıyla gerçek bir SUV duruşu ortaya koyarken son derece güçlü ve özgün bir tasarım yaklaşımıyla dikkat çekiyor.

Peugeot’nun sahip olduğu bilgi birikiminden ve deneyimden sonuna kadar yararlanıyor ve yeni nesil i-Cockpit® 3D de dahil olmak üzere en gelişmiş teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Yenilikçi güç ve aktarma organlarıyla dikkat çekerken; kullanıcıya elektrikli, benzinli ve dizel olmak üzere her biri yüksek verimlilik seviyesine sahip üç farklı motor seçeneğinden birini seçme imkânı tanıyor.

208 yıllık köklü geçmişiyle Peugeot markası, enerji geçişi alanındaki taahhüdünü sürdürüyor. Yeni Peugeot SUV 2008, geleceğe dair heyecan ve güven verici vizyonumuzu gözler önüne seriyor. Teknolojinin ve keyif almanın bir arada uyum içinde olabileceğini ve bir otomobilin de şaşırtma gücüne sahip olduğunu gösteriyor. Her bir sürüşü keyifli bir yolculuğa dönüştürürken kullanıcılara ihtiyaç duydukları mobilite çözümünü sağlıyor. Yeni Peugeot SUV 2008, kompakt SUV pazarının kalbini oluştururken, Peugeot ürün gamını başarıya götüren değerleri bünyesinde barındırmakla kalmıyor; tasarım, inovasyon ve teknoloji noktasında daha da ileriye taşıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Cengiz Erdem dedi ki:

  yeni 2008 tasarımı ve Uzay mekiği gibi i cockpiti ile beni benden aldı

 2. Cengiz Erdem dedi ki:

  Peugeot tasarım konusunda kendini aştı artık. Çok iyi işler çıkartıyorlar. Örnek Peugeot 2008 modeli. Geçenlerde gördüm kendimi alamadım tasarım harikası resmen

 3. Yusuf Pekmezci dedi ki:

  SUV duruşunu en iyi yansıtan modellerden biri. Önceki modellerde gibi etkileyici tasarımı yine beni benden aldı. Çıkar çıkmaz alacağım inşallah

 4. Şevkş konak dedi ki:

  iç tasarımı göze çarpıyor almayı düşündüğüm araçların başında gelen bi model peugeot 2008

 5. Erol Keser dedi ki:

  Peugeot 2008 bu tasarımıyla beni bayağı bir heyecanlandırdı. Valla Peugeot çok iyi iş çıkartmış

 6. caner dedi ki:

  peugeot nun ürün gamındaki başarılı araçlardan biri 2008

BİR YORUM YAZ