Otomobil Haber

Peugeot’nun tüm modellerinde yüzde sıfır faiz fırsatı

Peugeot, kamu bankalarının anlaşmalı kredi uygulama koşullarını sağlıyor, tüm modellerinde geçerli yüzde sıfır faiz fırsatı sunuyor

Peugeot’nun tüm modellerinde yüzde sıfır faiz fırsatı

Peugeot’nun tüm modellerinde yüzde sıfır faiz fırsatı

Kamu bankalarının yerli üretim otolar için başlatmış olduğu faiz kampanyasına ithal markalardan da destek geliyor…

Bunlardan Fransız menşeili Peugeot, kamu bankalarının anlaşmalı kredi uygulama koşullarını sağlıyor ve tüm modellerinde yüzde sıfır faiz fırsatı sunuyor.

Uluslararası 63 ödüle sahip, yeni nesil Peugeot i-Cockpit ve EAT8 8 ileri tam otomatik şanzıman ile üst düzey teknoloji ve benzersiz sürüş keyfi sunan Peugeot SUV 3008’in yanı sıra performansı ve dış tasarımı ile “boyut atlatan” Peugeot SUV 5008 modellerinde  40.000 TL için 12 ay %0 faizli kredi kampanyası sunuluyor.

EAT6 6 ileri tam otomatik şanzıman, cam tavanlı ve Mirror Screen ile Peugeot 208, Hurda indirimi ile 79.000 TL’den başlayan fiyatlarla ve üstelik %0 faizli kredi kampanyası ile sunuluyor.

BlueHDi dizel motor ve EAT6 6 ileri tam otomatik şanzımana sahip Peugeot SUV 2008, 40.000 TL için 12 ay %0 faizli kredi kampanyası ile sunuluyor.

Peugeot i-Cockpit, panoramik cam tavan ve Apple CarPlay ile Peugeot 308, 30.000 TL için 12 ay %0 faizli kredi kampanyası ile sunuluyor.

Yeni nesil tasarım çizgisi, 7” kapasitif dokunmatik ekranı ve üstün yakıt ekonomisi ile Peugeot 301, Hurda indirimi ile 77.500 TL’den başlayan fiyatlarla ve üstelik %0 faizli kredi kampanyası ile sunuluyor.

Güçlü SUV görünümü, Zenith cam tavan ve EAT8 8 ileri tam otomatik şanzıman ile segmentinde kuralları değiştiren yeni Peugeot Rifter, 45.000 TL için 15 ay %0 faizli kredi kampanyası ile sunuluyor. #gunseningunun

Güvenliği testlerle onaylanan ve üstün yakıt ekonomisi sunan yeni Peugeot Boxer Minibüs, 90.000 TL için 24 ay %0,79 faizli kredi kampanyası ile satışa sunuluyor.

Üstün yakıt ekonomisi ve efektif yükleme hacimleriyle Peugeot hafif ticari araç modellerinde ise 45.000 TL‘ye kadar 15 ay %0 faizli kredi kampanyası sunuluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Serhat Yadak dedi ki:

    Bu kampanyaları kaçırmamak lazım. Tam araba sahibi olmak için güzel bir zaman

  2. Halil Şimşek dedi ki:

    Peugeot Türkiye’yi tebrik etmek gerek. Pazardaki düşüşe rağmen güzel bir strateji ile yükselmeyi başardılar. Tabi, yeni Peugeot araçlarının bundaki payını unutmamak gerek.

  3. altan çelik dedi ki:

    peugeot son dönemlerde kullanıcıyı mutlu eden haberlerle geliyor

BİR YORUM YAZ