Otomobil Haber

Peugeot’da Fiks Menü Paketleri avantajlarla başladı

Peugeot Fiks Menü Paketleri’nde yüzde 15 indirim ve Peugeot 3+Fiks Menü Paketleri’nde yüzde 25 indirim fırsatı başladı

Peugeot’da Fiks Menü Paketleri avantajlarla başladı

Peugeot’da Fiks Menü Paketleri avantajlarla başladı

Peugeot‘da tüm modellerde Fiks Menü Paketleri avantajlarla başladı. 13 Ekim – 15 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan bakım kampanyası kapsamında Peugeot Fiks Menü Paketleri‘nde yüzde 15 indirim ve Peugeot 3+Fiks Menü Paketleri’nde yüzde 25 indirim uygulanıyor.

Bakım kampanyasına ek olarak da, Michelin ve Continental lastik alışverişlerinde 120 TL’lik indirim kuponu sunuluyor.

Peugeot’da, uzman ve eğitimli personel ile Peugeot marka araçların bakım ve onarım hizmetleri en iyi şekilde uygulanıyor. Peugeot’da kaliteli ve üstün servis hizmetlerinin yanı sıra ücretsiz teşhis ve fiyatlandırma yapılarak özel avantajlar da sunuluyor. 13 Ekim – 15 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan Peugeot Bakım Kampanyası’na dahil olan Peugeot Yetkili Satıcı’sına uğrayarak Peugeot Fiks Menü’lerde %15 indirimden veya Peugeot 3+ Fiks Menü’lerde %25 indirimden siz de faydalanabilirsiniz.

Bu avantajlara ek olarak kampanya süresi boyunca lastik alışverişlerinde 120 TL indirim kuponu kazanma fırsatı Peugeot kullanıcılarına sunuluyor. Bu kapsamda 4 adet Michelin veya Continental lastik alımında bir sonraki bakımda kullanılacak 120 TL indirim kuponu Peugeot kullanıcıları için çok cazip bir teklif olarak yer alıyor.

Tüm bu fırsatları kaçırmamak ve aracınızı ilk günkü keyfiyle sürmeye devam için tüm Peugeot araç kullanıcılarını Peugeot Yetkili Satıcısı’sına davet ediyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ