Otomobil Haber


Otomobil Sevenler Auto King Atölye Günü’nde Buluştu

Sektörde 20. yılını dolduran Türkiye’nin lider oto bakım, mekanik ve onarım markası Auto King’in bir aracın boyama, pasta cila, göçük düzeltme gibi işlemlerinin nasıl yapılacağını anlattığı, eğlenceli yarışmalar ve ödüller kazandıran Auto King Atölye Günü 5 Haziran Pazar günü Auto King Merkez Servisi’nde gerçekleşti.

Otomobil Sevenler Auto King Atölye Günü’nde Buluştu

Otomotiv bakım ve onarım hizmetlerinde Türkiye’nin öncü markası Auto King’in düzenlediği Auto King Atölye Günü’nde otomobil tutkunları keyifli bir gün geçirdi. Tüm katılımcılara araç bakım setinin hediye edildiği, iki kişiye Seramik Kaplama, iki kişiye Periyodik Bakım ve yine iki kişiye Detaylı Temizliğin hediye edildiği etkinlikte ziyaretçiler barbekü partisi ile yaza merhaba dedi.

Auto King Atölye Günü’nün açılış konuşmasını yapan Auto King Genel Müdürü Barbaros Özkök, “ Değiştirmeden onarım yapmanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve bu felsefemiz ile ülke ekonomisi ve kişilere ne kadar büyük fayda kazandırdığımızı görüyoruz. Bu keyifli etkinlikte bir araya gelmiş olmaktan dolayı çok mutluyuz. Araç bakım ve onarımına ilgi duyan siz değerli ziyaretçileri bugün burada görmekten dolayı çok mutlu olduk. Gün geçtikçe bu alana olan ilginin artacağına olan inancım tam. Ben ve ekibim görüyoruz ki parça eksikliği sorunu yaşayabilecek araçları yeniden kullanıma kazandırarak ülke ekonomisine katma değer sağlamak oldukça önemli bir noktada. Hasarlı parçayı değiştirmek yerine onarmak ve aracın orijinalini azami ölçüde korumak için otomobil iyileştirme teknolojileri konusunda daha çok çaba göstermeliyiz. ” açıklamalarında bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ