Otomobil Haber

Oto tamir boyalarında mükemmelliğin yeni adı

DYO, oto tamir boyaları sektörüne yeni bir ürün daha kazandırdı. Uygulama kolaylığı ile ustaların hayatını kolaylaştıran 2K Akrilik Mat Vernik, yüksek çizilme direncine sahip. DYO’nun Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen 2K Akrilik Mat Vernik, ‘mükemmelliği’ bayilerin ve ustaların ayağına götürüyor.

Oto tamir boyalarında mükemmelliğin yeni adı

Oto tamir boyalarında mükemmelliğin yeni adı

Oto tamir boyalarında sektöre yön veren Türkiye’nin köklü şirketi DYO, mükemmelliğin adını ‘2K Akrilik Mat Vernik’koydu. Otomotiv ve yan sanayiye yıllardır hizmet veren DYO’nun birçok yeniliğe imza atan Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen akrilik reçine esaslı yeni ürünü raflarda yerini aldı.

Oto tamir ustalarının hayatını kolaylaştıran, çökme yapmayan, yüksek koruma ve yapışma özelliğine sahip 2K Akrilik Mat Vernik aynı zamanda yüksek çizilme direncine de sahip.

Yayılması, uygulama sonrası yüzey üzerindeki görüntüsü mükemmel olan 2K Akrilik Mat Vernik, kuruma ve yapışma sürecinde de mükemmel bir sonuç veriyor.

MAT YÜZEY GÖRÜNÜMÜNE SAHİP

Oto tamir boyaları alanında sektörde farklılaşmayı öncelikli hedefi olarak belirleyen DYO, sahip olduğu ileri teknoloji ve otomasyon ile her yeni üründe farkını da ortaya koyuyor. Mat yüzey görünümü ile dikkat çeken DYO’nun yeni ürünü 2K Akrilik Mat Vernik’te ön buharlaşma süreci 5-10 dakika gibi oldukça kısa bir sürede gerçekleşiyor. Püskürtme yöntemi ile uygulanan ürün 24 saat gibi bir süre tamamen kuruyor.

Müşteri ve pazar odaklı bir organizasyon yapısını tercih ederek mevcut otomotiv müşteri ve bayi kanalına yönelik hizmet veren DYO, 140-0M40-11D  kodlu yeni ürünü 2K Akrilik Mat Vernik ile oto tamir alanında çalışan ustaların vazgeçilmezi olmayı amaçlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ