Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Otomobil Haber

OPET ve Tüyap, Konya’da çiftçinin yanında

Türkiye’nin en büyük akaryakıt şirketlerinden Opet ile Sunpet, Avrupa’nın üçüncü büyük tarımsal mekanizasyon fuarı olan Konya Tarım Fuarı’na destek veriyor

OPET ve Tüyap, Konya’da çiftçinin yanında

Opet ve Tüyap, Konya’da çiftçinin yanında

Konya Tarım Fuarı‘nda geri sayım başladı… Akaryakıt sektörünün önemli markalarından Opet ve Sunpet, Avrupa’nın üçüncü büyük tarımsal mekanizasyon fuarı olan Konya Tarım Fuarı’na destek veriyor.

Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “Tüyap’ın düzenlediği bir fuara ilk kez destek veren Opet’e tarım sektörüne sağladığı bu katkıdan dolayı kuruluşumuz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu yıl 19-23 Mart 2019 tarihlerinde 17’ncisi düzenlenecek olan Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın üçüncü büyük tarımsal mekanizasyon fuarı olan Konya Tarım Fuarı tarım sektörünü bir araya getirecek.

Tarım sektöründe faaliyet gösteren nihai tüketici ile direkt temas sağlanabilen en büyük organizasyonlardan biri olan Konya Tarım Fuarı’nda, OPET standında çiftçiler için en yeni çözümlerini ve kampanyalarını tanıtacak.

‘Tarıma desteğinden dolayı Opet’e teşekkür ederim’

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü şöyle konuştu: “Kuruluşumuz Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş. olarak bu yıl onyedincisini düzenleyeceğimiz Türkiye’nin en büyük tarım fuarı olan Konya Tarım Fuarı’nın sponsoru Opet olmuştur, bu anlaşmayı kamuoyuyla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz yıl 97 ülkeden 307.919 ziyaretçiyi ağırlayan fuarımız, tarım sektöründe ülke sınırlarını aşan bir marka haline gelmiştir. Bu marka fuarın sponsorunun Türkiye’nin en büyük markalarından Opet olmasının güçlü birlikteliği öne çıkaracak bir duruş sergileyeceğine inanıyoruz. Tüyap’ın düzenlediği bir fuara ilk kez destek veren Opet’e tarım sektörüne sağladığı bu katkıdan dolayı kuruluşumuz adına teşekkür ediyorum. Konya Tarım Fuarı için kurulan bu olumlu iş birliğinden hareketle, Tüyap ve Opet’in yeni projelerde bir araya gelerek, ülke ekonomisine katkı sağlamasını temenni ederim. Bu vesileyle tüm tarım profesyonellerini 19-23 Mart 2019’da Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Fuar Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz Konya Tarım Fuarı’na davet ediyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ