Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Otomobil Haber

Müşterisini en memnun eden marka oldu: Peugeot Türkiye

Müşteri deneyimini “En Başarılı Yöneten Marka” ödülünü Peugeot Türkiye aldı

Müşterisini en memnun eden marka oldu: Peugeot Türkiye

Müşterisini en memnun eden marka oldu: Peugeot Türkiye

Şikayetvar.com tarafından düzenlenen ve Türkiye’de ilk ve tek yarışma olan A.C.E Awards’ta en başarılı marka Peugeot Türkiye oldu.

Peugeot Türkiye, yarışmada en yakın rakibinin 24 puan önüne geçti, 78 puan ile otomotiv sektöründe birincilik ödülünü kazandı.

Türkiye’nin müşteri memnuniyetini ölçen ilk ve tek yarışması  A.C.E  Awards (Achievement in Customer Excellence), 21 sektörde müşteri deneyimini en iyi yöneten ulusal ve uluslararası markaları ödüllendiriyor. Sikayetvar.com kullanıcılarına yapılan çeşitli anketlerden elde edilen veriler doğrultusunda oluşan “Müşteri Deneyim Endeksi”, “En İyi Müşteri Deneyimi Yaşatan Firmaları” belirliyor. Başarı skoru her firmanın şikayet oranı, memnuniyet oranı, teşekkür oranı ve müşterilerin markada kalma isteklerine bağlı olarak hesaplanıyor.

‘Gurur ve mutluluk duyuyoruz’

Son üç yıldır aynı ödülü alan Peugeot Türkiye’nin, müşteri memnuniyetini müşteri sadakatinin temel belirleyicisi olarak gördüğünü belirten Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç, “Müşteri memnuniyetini tüm çalışmalarımızın merkezine koyarak şikâyetleri etkin ve doğru yönetmeyi ve böylelikle marka imajını, müşteri sadakatini, tavsiye etme ve kalite algısını daha üst düzeylere çıkartmayı hedefliyoruz” diyerek, bu yöndeki çalışmalarının Peugeot Türkiye müşterileri tarafından böylesine anlamlı ödüller ile taçlandırılmasından gurur ve mutluluk duyduklarını söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ