Otomobil Haber

Murat İçer yazılarıyla OtomobilHaber Ailesi’ne katıldı

Levent Çezik

Levent Çezik

Yayın hayatına başladığından bu yana otomotiv sektörünün sürekli yükselen mecrası haline gelen otomobilhaber.com.tr sektöre yön veren yayınlar arasında önemli bir yere ulaştı…

Son yıllarda sürekli kan kaybeden basılı otomotiv yayınlarının ardından hızla yükselen dijital mecraların önemi, dünyayı saran pandeminin ardından daha da stratejik hale geldi.
Böyle önemli bir sektörde dijital mecralar gücüne güç katarken, otomobilhaber.com.tr de en önemli yayınlar arasına girmeyi başardı.
Bu minvalde sürekli yenilik ve ‘Okuyucuya daha fazla ne sunabiliriz?’ düşüncesiyle yola çıkan ekibimizi güçlendirmeye devam ediyoruz.
Bu amaç doğrultusunda; fuarcılık sektörünün önemli ismi Murat İçer de yazılarıyla Otomobilhaber Ailesi’ne katıldı.
İlk yazısını bugün itibarıyla yayınladığımız Murat İçer’i keyifle okuyacağınızdan eminiz…

-->

 

Murat İçer kimdir?

1970 doğumlu Murat İçer, İktisat ve Rus dili Filolojisi eğitimleri aldı. 1998 yılında CNR Holding bünyesinde 1,5 salonda yapılmakta olan TATEF fuarı ile fuarcılıkla tanıştı. Görev aldığı TATEF projesinin dünyanın 3 numaralı Takım Tezgahları Fuarı olmasında önemli rol oynadı.

Aldığı Sigma 6 eğitimi sayesinde edindiği anlayışla hızlı ve kusursuz iş yapma anlayışı ile birçok endüstriyel fuarın kuruluş ve gelişim aşamalarında görev alan İçer, Araç Üstü Ekipman Üreticileri için özgün olarak tasarlanmış dünyanın ilk ticari fuarını kurdu.

Otomotiv yedek parça, kırtasiye, promosyon ürünleri gibi b2b ağırlıklı fuarların yanı sıra kitap fuarı gibi b2c tabanlı bir fuarı 2. Uluslararası Kitap Fuarı olarak İstanbul’a kazandırdı.

2016 yılında Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonundan CNR Holding’deki misyonunu tamamlayarak ayrıldı.  SKY Fuarcılık adına modern, şeffaf ve rekabet yaratan projeler geliştirmek için Genel Müdür olarak kolları sıvadı. 22 yıllık evliliğini yaratıcı yanı çok güçlü bir kız babası olarak sürdüren Murat İçer, Basketbol ve Satranç oynamaktan düzensiz de olsa kitap okumaktan zevk alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ