Otomobil Haber

Milyonluk lüks araçları kesip biçiyor, hayalinize kavuşturuyor!

Sertaç Kemiksiz, ÖTV zammı ile hayal olan otomobillere kavuşturuyor

Milyonluk lüks araçları kesip biçiyor, hayalinize kavuşturuyor!

1 milyonluk lüks araçları kesip biçiyor

Spor otomobil meraklısı Sertaç Kemiksiz, 1 milyon liraya varan sıfır lüks otomobilleri kesip biçerek yepyeni bir modele çevirmekten hiç çekinmiyor.  Sertaç Kemiksiz yaptığı projelerle ülkemizde çok yüksek oranlara varan lüks araç vergileri yüzünden ulaşılması hayal gibi olan bu otomobillere, bir nevi kavuşma fırsatı da yaratıyor.

İlk projesi olan BMW 3 serisi aracını, iç ve dış kozmetik olarak F80 M3 kasasına dünya da ilk kez dönüştürmesinin ardından, yine son model Audi A4 Avant aracını, yeni kasa bir B9 RS4 modele dönüştürerek dikkatleri üzerine çeken Sertaç Kemiksiz, sektörde yaptığı projelerle büyük bir hayran kitlesi oluşturdu.

Aldığı son model arabaları üst düzey ve sıra dışı boyutlarda modifiyeler ile yepyeni şekillere sokmayı adeta imzası haline getiren Sertaç Kemiksiz’in sektörde en büyük farkı ise; projelerinde kullandığı araçları sıfır ve hatasız olarak seçmesi oluyor.

Son projesinde ise; BMW bayisinden sıfır olarak aldığı G20 3 serisini, henüz piyasaya çıkmamış olan G80 M3 modeline dönüştürmek ve yine dünyada yine ilk kez yapılacak bir projeye imza atmak için, takipçileri ile birlikte gün sayıyor.

Otomotivde vergi düzenlemesi sonrası 2.000 cm3 üstü silindir hacmi olan ve matrah sınırı olmayan araçlarda %220 ÖTV artarken Kemiksiz, 1600 motor olan alt segmentlerdeki otomobilleri üst segmentlere dönüştürerek insanların hayalindeki otomobillere kavuşmasını sağlıyor.

Türk Bayrağı’nı dünyada dalgalandırıyor

Yaptığı proje araçlarıyla dünyanın en büyük jant, lastik, egzoz, carbon parça firmalarından sponsorluklar alan Sertaç Kemiksiz, bu sayede Türk Bayrağı’nı da dünyada çok önemli yere sahip sosyal mecralarda da dalgalandırmaktan geri kalmıyor.

Takipçileri ile çok çok sıkı bir bağ kuran ve Youtube ve Instagram mecralarında hemen hemen her mesaja cevap veren Kemiksiz sevgisi sınırları aştı.

 

FİYAT FARKLARI

Sıfır kilometre Audi RS Özel sipariş 3.5 Milyon TL

Sıfır kilometre Audi A4 800 Bin TL

Sıfır kilometre BMW M3 4 milyon TL

Sıfır kilometre BMW 320 800 Bin TL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ