Otomobil Haber


MG 7 yıl – 150 bin kilometre garantiyle Türkiye’de satışa sunuldu!

Euro NCAP’ten 5 Yıldızlı ZS EV, sunduğu 7 Yıl-150 bin kilometre Garanti ve MG Değer Koruma Programı’yla çok iddialı bir giriş planlıyor!

MG 7 yıl – 150 bin kilometre garantiyle Türkiye’de satışa sunuldu!

MG Türkiye ilk modelini tanıttı!

İngilizlerin efsanevi otomobil markası MG, bir grup gazetecinin katıldığı online toplantıyla ilk modelini tanıttı… Temmuz 2005`te Çinli Nanjing Otomobil Grubu, MG ismini satın alınca, Çinli üreticinin yatırımlarıyla yeniden ayağa kalkan MG markası, Avrupa’da ilk distribütörlüğü Türkiye’ye verdi.

Doğan Trend Otomotiv tarafından yapılan yazılı açıklamada;

MG’nin, Türkiye’de ilk defa uygulanan MG Değer Koruma Programı‘yla satışa sunulduğu belirtilirken, 7 yıl garanti verileceği belirtildi.

Açıklama şöyle:

Doğan Holding çatısı altında faaliyet gösteren Doğan Trend  Otomotiv’in  Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği İngiliz kökenli efsanevi otomobil markası MG, Türkiye’deki ilk modelini tanıttı: % 100 elektrikli ZS EV.

Türkiye’nin en ulaşılabilir %100 elektrikli SUV modeli olma hedefiyle yola çıkan ZS EV, 7 yıl-150 bin km’lik bataryayı da kapsayan üretici garantisi, NCAP 5 yıldızlı güvenliği, L2 otonom sürüş seviyesindeki MG Pilot teknolojisi ve ülkemizde ilk kez devreye alınacak MG Değer Koruma Programıyla öne çıkmayı hedefliyor.

Lansmana özel 394 bin TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatı ve ilk kez elektrikli otomobil sahibi olmayı düşünenlerin akıllarındaki soru işaretlerini giderecek değer koruma uygulamasıyla hızlı bir giriş yapmayı hedefliyor.

Elektrikli otomobil ile tanışmak isteyenler 12 Nisan’dan itibaren www.mg-turkey.com adresini ziyaret ederek ön satışla MG ZS EV’lerine sahip olabilecekler.

1924’te İngiltere’de kurulan MG, 2019 itibarıyla MG Electric adı altında çok sayıda Avrupa pazarına yeniden giriş yaptı. İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, İspanya, Norveç, İzlanda, Danimarka, Belçika, Lüksemburg, Avusturya, İsveç gibi ülkelerde de satışa sunulan elektrikli MG modelleri rekabetin yoğun olduğu birçok pazarda ilk 10’a girmeyi başardı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ