Otomobil Haber


Maxion İnci Jant Grubu, Maxion Takım Ödülleri’nde başarı elde etti

Maxion İnci Jant Grubu, Maxion Wheels’in her sene düzenlediği Maxion Takım Ödülleri’nde bölgeselde 7 birincilik, globalde ise 5 ödül alarak büyük bir başarıya imza attı.

Maxion İnci Jant Grubu, Maxion Takım Ödülleri’nde başarı elde etti

Türk otomotiv tedarik sanayinin öncülerinden Maxion İnci Jant Grubu, Maxion Wheels’in uluslararası Takım Ödülleri Yarışmalarına katıldı. Türkiye Operasyonlarını başarıyla temsil eden Türk ekipleri Avrupa, Afrika Bölgesi Takım Ödülleri’nde toplamda 7 birincilik kazanırken, Global Yarışmada 5 ödülün sahibi oldu.

EMEA bölgesinde 7 birincilik

Maxion Wheels Türkiye Operasyonları Bölgesel Maxion Takım Ödülleri’nde Almanya, Çek Cumhuriyeti, İspanya, İtalya ve Güney Afrika’daki fabrikaları arasında toplamda 8 ödülün 7’sini kazandı.

Bölgesel Maxion Takım Ödülleri’nde yarışan Türkiye Operasyonları Maxion İnci Alüminyum ekipleri alüminyum fabrikaları arasında Üretim, Operasyonel Mükemmellik, Yönetim ve Destek kategorilerinde birincilik ödüllerini kazanırken, sac fabrikaları arasında Maxion İnci Çelik ekibi Operasyonel Mükemmellik kategorisinde Maxion Jantaş Ekibi üretim Kategorisinde birincilik ödüllerini kazandılar. Maxion İnci Çelik ise “En İnovatif Fabrika” ve “En İyi İnovasyon Fikri” olmak üzere iki ayrı inovasyon ödülünün sahibi oldu.

Globalde Üretim ve Operasyonel Mükemmellik’te 2’şer ödül

Üretim, İş Güvenliği ve Sürdürülebilirlik, Operasyonel Mükemmellik, Yönetim ve Destek konularında olmak üzere toplamda 5 kategoriyi kapsayan ve Global Maxion Takım Ödülleri’nde sadece bölge birincilerinin katılımıyla toplamda 12 fabrika yarıştı. Maxion Wheels Türkiye Operasyonları Üretim kategorisinde birincilik ve üçüncülük, Operasyonel Mükemmellik kategorisinde birincilik ve ikincilik, İş güvenliği ve Sürdürülebilirlik kategorisinde birincilik ödüllerinin sahibi oldu.

Maxion İnci ve Maxion Jantaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim ekipleri kutlayarak “Yaratıcı fikirlerin çoğalması için inovasyon kültürünü destekleyen, operasyonel mükemmelliğe önem veren bir grubun parçası olarak aldığımız ödüllerle Maxion Wheels global operasyonu içinde Türk ekiplerinin lider konumunu pekiştirdik. Pandemiye rağmen özveriyle, verimlilikle çalışan tüm ekiplerimizi başarılarından dolayı tebrik ederim. Bu yıl da birçok ödülle başarılarını taçlandıran çalışanlarımızla gurur duyuyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ