Otomobil Haber

Martaş Otomotiv’den müşterileri için ‘Corona Virüs Tedbir Paketi’

Martaş Otomotiv, müşterileri için ‘Corona Virüs Tedbir Paketi’ hazırladı

Martaş Otomotiv’den müşterileri için ‘Corona Virüs Tedbir Paketi’

Martaş Otomotiv, müşterilerinin sağlıklı kalabilmesi için bir dizi önlemler paketi hazırladı… ‘Corona Virüs Tedbir Paketi’ adı verilen paketle parça dağıtımı hijyenik koşullar altında yapılıyor.

Martaş Otomotiv’den yapılan yazılı açıklama şöyle:

Tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye’yi de etkisi altına alan Corona Virüs’ün (COVID-19) hem dünyada hem de ülkemizde en kısa sürede yenileceğine olan inancını kaybetmeyerek yatırımlarına ve çalışmalarına hız kesmeden devam eden Martaş Otomotiv, tüm paydaşlarının olduğu gibi müşterilerinin de sağlıkla kalabilmesi için mümkün olan tüm çabayı göstermektedir.

Bu nedenle Martaş Otomotiv, yaşamakta olduğumuz bu zor günlerde, 40 yıllık yolculuğunun ayrılmaz bir parçası olan müşterilerinin sağlıkla kalmaları için ‘Corona Virüs Tedbir Paketi’ni hazırlamıştır.

Corona Virüsle mücadelede en çok kullanılan hijyen ürünlerinden oluşan paket, Martaş Otomotiv’in İstanbul Avrupa Yakası’nda yeni açılan dağıtım merkezinde, hijyenik koşullar altında hazırlanmış olup Türkiye’nin dört bir yanındaki otomotiv yedek parça perakende noktası olan müşterilerine dağıtımı yapılmıştır.

Martaş Otomotiv’in ‘’Corona Virüs Tedbir Paketi’’ projesinin videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ