Otomobil Haber

MAHLE klima servis cihazına Red Dot ödülü verildi

MAHLE ACX 480 klima servis cihazı “Akıllı Ürünler” kategorisinde prestij ödülü kazandı

MAHLE klima servis cihazına Red Dot ödülü verildi

Otomotiv sektörünün yedek parça konusunda önemli şirketleri arasında yer alan MAHLE Aftermarket, MAHLE ACX 480 klima servis cihazıyla “Akıllı Ürünler” kategorisinde prestij ödülü kazandı…

SERVİSLERDE ARAÇ İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİNİN BAKIMI YÜZDE 50’YE KADAR HIZLANIYOR

ACX 480 klima servis cihazı 2020 Ürün Tasarımı kategorisi. Red Dot, dünya çapında tasarım alanında en çok rağbet gören kalite işaretlerinden bir tanesi. MAHLE servis cihazı, sıradışı tasarım kalitesi ile yeni Akıllı Ürünler ana kategorisinde onaylandı. ACX 480, modern ve şık estetiği ve ergonomik ve sezgisel çalışma konsepti ile öne çıkıyor. Servislerde araç iklimlendirme sistemlerinin bakımı bu sayede yüzde 50’ye kadar hızlanıyor.

30 YILLIK DENEYİM

MAHLE Aftermarket Genel Müdürü ve Kurumsal Yönetim Başkan Yardımcısı Olaf Henning, şöyle ifade ediyor: “MAHLE klima servis cihazları imalatında 30 yılı aşkın deneyime sahip. ACX 480 cihaz tasarlanırken servislerin ihtiyaçlarına özellikle çok önem verdik. Kolay işletme, fonksiyonel tasarım ve aynı zamanda servis koşullarında uzun süreli kullanıma uygun sağlam yapı. Cihazımızın kabul edilmesinden ve çalışmamızın prestij ödülü ile onaylanmasından gururluyuz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ