Otomobil Haber


Magdeburger’den sağlık çalışanları ve 65 yaş üstüne özel hizmet

Magdeburger Sigorta sağlık çalışanları ile 65 yaş üstü sigortalıları için özel hizmetlerini devreye aldı

Magdeburger’den sağlık çalışanları ve 65 yaş üstüne özel hizmet

Magdeburger Sigorta, koronavirüs salgınıyla mücadelede canları pahasına hizmet veren tüm kamu, vakıf, özel hastane çalışanları ile sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan sigortalılarına destek vermek ve hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla özel servis ve hizmetler başlattı.

HASARLI ARAÇLARI YERİNDEN ALDIRACAK

Magdeburger, 31 Mayıs’a kadar devam edecek özel uygulaması kapsamında kasko sigortası bulunan tüm kamu, vakıf, özel hastane çalışanları ile ayrıca 65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan sigortalılarının ihtiyaç halinde hasarlı araçlarını olduğu yerden aldırarak Türkiye çapında hizmet veren RS Servis şubelerine teslim edecek ve onarım bitiminde istenen adrese geri bırakacak.

ÜCRETSİZ DEZENFEKSİYON

Uygulama kapsamında, onarım sırasında yapılacak araç dezenfeksiyonu hizmeti de ücretsiz verilecek. Ücretsiz dezenfeksiyonu hizmeti, hasarlı araçlarının onarımını RS Servisleri’nde yaptıran tüm Magdeburger kasko sigortalıları için de ücretsiz olacak.

ÖZEL TIBBİ DANIŞMA HATTI KURULDU

Hizmetlerden yararlanmak için Magdeburger Sigorta yetkili acentelerinin veya 444 26 24 Magdeburger Müşteri Hizmetleri’nin aranması yeterli olacak.

Magdeburger Sigorta ayrıca evden çıkma imkânı olmayan sigortalıları için de özel bir tıbbi danışma hattı oluşturdu. Herhangi bir hastalığı nedeniyle hastaneye veya doktora gidemeyen Magdeburger sigortalıları, her türlü sağlık soruları için 7/24 hizmet verecek olan 444 12 12 numaralı hattı arayarak uzman doktorlardan bilgi alabilecek.

 

MAGDEBURGER SİGORTA HAKKINDA:

Magdeburger Sigorta, 176 yıldır sigortacılık sektöründe yenilikçi hizmet ve çözümleriyle faaliyet gösteriyor. Magdeburger Sigorta, 1844 yılında Almanya’nın Magdeburg kentinde kuruldu ve kurulduğu dönemden itibaren dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasına girmiştir. 1906 Büyük San Francisco depremi dahil Avrupa ve ABD’de pek çok felakette sigortalılarının yanında oldu.

Magdeburger Sigorta, 2018 yılından itibaren Bor Holding iştiraki olarak sigortacılık sektöründe yetkin kadrosu, güçlü acentelik ağı, yenilikçi ve güvenilir hizmetleriyle faaliyetlerine devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ