Otomobil Haber


Levent Çezik’in emaneti otomobilhaber.com.tr’ye destek

Geçtiğimiz Cumartesi günü Covid-19’a yenik düşerek aramızdan ayrılan Otomobil Gazetecisi Levent Çezik abimizin emeklerle kurup bugünlere getirdiği “otomobilhaber.com.tr” sitesine ailenin de onayıyla Mesut Abi ekibi olarak, destek kararı aldık. Okurlarımızdan desteklerini eksik etmemelerini rica ediyor, şimdiden teşekkür ediyoruz.

Levent Çezik’in emaneti otomobilhaber.com.tr’ye destek

mesutabi.com ekibi olarak: 8 Mayıs 2021 tarihinde Covid-19’a yenik düşerek aramızdan ayrılan otomotiv sektöründe yaptığı haberler ve kaleme aldığı köşe yazılarıyla tanınan gazeteci Levent Çezik abimizin binbir emeklerle kurup bugünlere getirdiği “otomobilhaber.com.tr” sitesini ailenin de onayıyla destek kararı alarak, yola devam ettiriyoruz.

Mesut Abi’den otomobilhaber.com.tr sitesine destek açıklaması: “Genç yaşta Covid-19″a kurban verdiğimiz, arkasında iki yetim bırakan Levent Çezik kardeşimizin binbir emekle kurduğu ve bugünlere getirdiği, ailenin tek gelir kaynağı otomobilhaber.com.tr’nin yoluna devam edebilmesi için Mesut Abi ekibi olarak, ailenin de onayıyla destek kararı aldık. Bu noktada, Mesut Abi’yi seven herkesten otomobilhaber.com.tr’yi takip etmelerini, sektör şirketlerinin de ailenin tek geçim kaynağı olan bu web sitesine reklam desteklerini sürdürmelerini rica ediyoruz. Sitenin içeriği, ailenin alacağı yeni bir karara kadar Umutcan Büyükarslan yönetiminde mesutabi.com ekibi tarafından sağlanacaktır. Herkese desteklerinden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ