Otomobil Haber


Lastik kaplamanın lideri AKO, Contra ile gücünü artırıyor

AKO, lastik kaplama sektöründe tüm ürün gamını Contra markasıyla tek çatı altında topladı

Lastik kaplamanın lideri AKO, Contra ile gücünü artırıyor

Lastik kaplamanın lideri AKO, Contra ile gücünü artırıyor

Petlas‘ı da bünyesinde bulunduran Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu (AKO), lastik kaplama sektöründe tüm ürün gamını Contra markasıyla tek çatı altında topladı.

AKO bünyesinde yer alan AKO Lastik Kaplama, sektörle ilgili dünyadaki gelişmeleri ve kullanılan tüm teknolojileri yakından takip ederek, buna uygun Ar-Ge ve yatırım stratejisi uyguluyor.

Lastik kaplama sektöründe pazar liderliğini elinde bulunduran ve yurt sathında yaygın hizmet yapılanmasıyla, İstanbul, Ankara, Mersin, Denizli’deki lastik kaplama fabrikaları ve Edremit, İzmir, Eskişehir’deki franchise üretici bayileri ile  ‘Türkiye’nin kaplamacısı’ olarak anılan AKO Lastik Kaplama; Soğuk Kaplama, Sıcak Kaplama, Orbit Kaplama ve kaplamada kullanılan yüksek kalite soğuk sırt kauçuğu ve kaplama yardımcı malzemelerinin üretimi ile tüm ürün gamını Contra markasıyla tek çatı altında topladı.

AKO Lastik Kaplama A.Ş. Genel Müdürü Şevket Bacacı, Petlas’ın Ar-Ge ve kauçuk teknolojisi uzmanlığını, AKO Lastik Kaplamanın satış, servis ve hizmet gücü ile bir araya getiren Contra markasının, bu alanda ezber bozduğunu belirtti.

Bacacı, “Contra markamız, ülkemizde ve dünyada premium bir marka olma yolunda koşar adımlarla ilerliyor. Kaplama, iş makinası ve kamyon lastiklerinde ürün değer döngüsünde bir mihenk taşı olma özelliği taşır. Bir lastiğin asıl değeri ve kalitesi, iş bize vurduğunda, yani lastik kaplamaya girdiğinde kendisini gösterir” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ