Otomobil Haber

KIA garanti sürelerini 30 Haziran’a kadar uzattı

Kia, binek araçlarda 5 yıl 150 bin kilometre, ticari araçlarda 3 yıl 100 bin kilometreye kadar garantisi olan araçların, salgın sebebiyle garanti sürelerini uzattı

KIA garanti sürelerini 30 Haziran’a kadar uzattı

Kia, 1 Şubat – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında garantisi sona eren araçların garanti sürelerini 30 Haziran 2020’ye kadar uzatma kararı aldı…

Anadolu Grubu şirketlerinden Çelik Motor markası olan KIA, Covid-19 salgını nedeniyle evde kal çağrılarının yapıldığı ve karantina sürelerinin uzadığı bu günlerde servislere gelemeyen araçların garanti sürelerini uzattığını duyurdu.

Kia, binek araçlarda 5 yıl 150 bin kilometre, ticari araçlarda 3 yıl 100 bin kilometreye kadar garantisi olan araçların, salgın sebebiyle garanti sürelerini uzattı.

Markadan yapılan açıklamada garanti süresi uzatılan araçların, garanti belgesinde belirtilmiş olan onarımın garanti kapsamında yapılabilmesi için garanti belgesinde yer alan koşullarının geçerliliğinin devam etmesi gerektiği belirtildi.

Ücretsiz onarım hizmetinden faydalanmak isteyen KIA araç sahipleri 30 Haziran 2020 tarihine kadar Kia yetkili servislerinden randevu alarak işlemlerini yaptırabilecek.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ