Otomobil Haber


Kaspersky, Aprilia Racing’in sponsoru oldu

Kaspersky, motosiklet yarışları tarihinin en başarılı takımlarından Aprilia Racing’in sponsoru oldu. Siber güvenlik şirketinin logoları, 28 Mart’ta Katar’daki ilk yarıştan başlayarak 2021 sezonu boyunca takımın motosikletlerinde yer alacak

Yeni sponsorlukla siber güvenlik tedarikçisi motor sporlarına katkıda bulunacak. Kaspersky, şirketin tam potansiyeline ulaşmasına yardımcı olan yetenekli yarışçıları uzun zamandır destekliyor. Kaspersky tarafından desteklenen küresel sporcu listesinde Birleşik Arap Emirlikleri’nin ilk kadın yarış pilotu Amna Al Qubaisi’nin yanı sıra Formula 1 yarışçısı Antonio Giovinazzi’yi de yer alıyor.

Kaspersky’nin CBO’su Alexander Moiseev, şunları ifade ediyor: “Kaspersky, mobilite endüstrisinin teknolojik ilerlemesini güvence altına almaya ve motor sporlarının geliştirilmesine kendini adayan bir şirket. Piaggio Group ve Aprilia ile farklı sektörlerde çalışmamıza rağmen sürekli iyileştirme, inovasyon ve yaptığımız işte en iyisi olma gibi ortak değerleri paylaşıyoruz. Bu yeni ortaklığın tüm mobilite, otomotiv ve motosiklet topluluğu için faydalı olacağına inanıyorum.”

Aprilia Racing, Piaggio Grubunun gelişmiş teknolojik yüzünü yansıtıyor. Takım 28’i 2005 yılında Noale merkezli Piaggio Group’a katıldıktan sonra olmak üzere 54 dünya şampiyonluğuna imza attı. Aprilia Racing özellikle yeni yetenekleri bulup yetiştirmesiyle tanınıyor.

Aprilia Racing CEO’su Massimo Rivola, şu görüşleri paylaştı: “Kaspersky’nin adının bu yıl Aprilia RS-GP üzerinde olması bizim için büyük bir onur. Yeni ortağımız motor sporlarında başarılı bir isim. MotoGP’nin bu alanda yeni bir meydan okumayı temsil edeceğinden eminiz. Kaspersky ve Aprilia Racing’in daha önce defalarca kanıtladıkları üzere, yetenekleri birlikte geliştireceğimize ve yarış ruhunu onurlandıracağımıza inanıyorum.

Aprilia sponsorluğu, Kaspersky’nin Piaggio Group ile yeni ortaklığının bir parçasını oluşturuyor. Böylece motosiklet üretiminde dünya liderleri şirketlerden birine, bir BT şirketinin kanıtlanmış uzmanlığına erişim ve teknolojinin sunabileceklerinden en güvenli şekilde yararlanma yeteneği sağlanıyor. Kaspersky, otomotiv siber güvenliğinde uzun zamandır bilinen bir isim ve on yıldan uzun süredir ünlü araç üreticileriyle ve araç bileşenleri geliştiricileriyle birlikte çalışıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ