Otomobil Haber


İkinciyeni.com Bayilikler Açıyor

Daha önce internet üzerinden hizmet veren ikinciyeni.com, dijitaldeki gücünü bayi sistemiyle fiziksel ortama da taşıyor.

İkinciyeni.com Bayilikler Açıyor

ikinciyeni.com, bayi yapılanması aracılığıyla satın almak istediği otomobili fiziksel olarak da görmek isteyen veya aracını ikinciyeni.com üzerinden hızlıca nakde çevirmek isteyen müşterilerinin beklentilerine de cevap veriyor..

100 binden fazla kullanıcının ikinci el otomobil satışını dijital platformu üzerinden yapan ikinciyeni.com, şimdi de bayilik sistemiyle birlikte dijitaldeki gücünü fiziksel ile birleştiriyor ve hem dijital olarak hem de fiziksel olarak hizmet vermeye devam ediyor.

İlk bayilik anlaşmasını İstanbul Sancaktepe’de faaliyet gösteren Otostat’da hayata geçiren ikinciyeni.com, dijitaldeki gücünü bayilik sistemi ile fiziksel ortama da taşıyor.

Bayilik sistemiyle birlikte aracını ikinciyeni.com’dan satmak isteyenler platform üzerindeki yapay zeka temelli Carwizz uygulaması vasıtasıyla araçlarına değerleme yaptırarak bayilere araçlarını hızlıca satabiliyor. Ücretsiz olarak çalışan Carwizz uygulamasında satıcılara araçlarının modeli, yılı, kilometresi, değişen parçaları gibi bazı bilgiler sorularak aracın ortalama değeri belirleniyor. Carwizz üzerinden anında araçlarının ortalama piyasa değerini öğrenen satıcılar bayi üzerinden anında aracını nakde çevirebiliyor.

Kullanırken Sat Modeli

Araçlarını ikinciyeni.com platformundaki ‘Günün Otomobili’ ya da Hemen Al Otomobiller üzerinde yayınlayarak satmak isteyenler ise yine Carwizz uygulamasından değerleme yaparak araçlarını platform üzerinden sergiliyor, minimum fiyat belirleyerek bu özellik sayesinde araçlarının satışını yapabiliyor. Günün Otomobili ya da Hemen Al Otomobiller özelliğinden araçlarını satanlar bireysel ruhsatlı kullanıcalar, “Kullanırken Sat” özelliği sayesinde araç satışı olana kadar 500 km daha kullanmaya devam edebiliyor.

Türkiye’de ikinci el araçların gerçek satış fiyatlarını web sitesi üzerinden kamuoyuyla ücretsiz şekilde paylaşan ilk ve tek kaynak olan ikinciyeni.com, bayilik sistemiyle dijitaldeki gücünü fiziksel ortama da taşıyarak ikinci el araç satın almak isteyenlere çift yönlü esneklik sunuyor. Bayide incelenen araç ikinciyeni.com üzerinden satın alınabileceği gibi, platform üzerinden satın almaya karar verilen araç ilgili bayi ziyaret edilerek fiziki olarak da incelenebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ