Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Otomobil Haber

Hyundai’nin önlenemeyen yükselişi!

Adnan Vardarlı

Adnan Vardarlı

Hyundai’nin önlenemeyen yükselişi!

1990’lı yıllarda Türkiye pazarına girdiğinde herkesin ‘Acaba!’ diyerek baktığı bir marka olan Hyundai, geçen zaman içerisinde üstün teknolojisi ve kalitesini ispatlayarak rakiplerinin korkulu rüyası haline geldi

Güney Kore‘nin otomotiv devi Hyundai’nin dünyanın birçok yerinde fabrikaları bulunuyor…

Ülkemizde de Kibar Holding‘le ortak kurulan fabrikada üretim yapılıyor. Binlerce kişinin istihdam edildiği fabrikada son sistem robotlarla donatılmış teknolojinin en son sistemleri kullanılarak üretim yapılıyor. Ülkemizde üretilen bu araçlar hem iç piyasaya, hem de dünyanın birçok ülkesine satılıyor. Üretilen her model hem güvenlik, hem konfor olarak rakiplerini kıskandıracak düzeyde.

Ülkemizde Hyundai’nin bu yükselişinde imalattan satışına kadar birçok kişinin emeği geçiyor. Özellikle aracın Türkiye pazarına tanıtımında emeği geçen çok değerli isimler var…

Kurthan Tarakçıoğlu, Ümit Karaarslan, Eray Gazioğlu, Seçkin Çorak, Hakan Kayalık, Burak Ağaççıoğlu, Murat Sezeröz, Ahmet Yeyman, Murat Berkel ve Önder Göker gibi sayamadığım birçok isim var.

Yeni üretilen modellere baktığımızda önümüzdeki dönemde Hyundai’nin rakipleri arasında üst sıraları fazlasıyla hakettiği aşikâr.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ