Otomobil Haber

Hyundai satın aldığınız aracı kapınıza getiriyor

Hyundai, salgın döneminde evden kalarak araç satın alan müşterilerine satın aldıkları aracı kapılarına kadar getiriyor

Hyundai satın aldığınız aracı kapınıza getiriyor

Hyundai, salgın dolayısıyla evden çıkamayan müşterilerine satın alma süreçlerini kolaylaştıran bir çalışmaya başladı…

‘Hyundai Kapınızda’ adı verilen projenin amacı; satış işlemlerini evden çıkmadan gerçekleştirmek ve teslimatı kapıda yapmak…

Projeyle; banka işlemleri dahil tüm evrak süreçleri, Hyundai Yetkili Satıcıları tarafından gerçekleştirilecek. Trafik tescil ve ruhsat işlemleri tamamlanan araç, sahibine çekici ile teslim edilecek.

Tüm bu işlemlere ek olarak, dezenfeksiyon da ücretsiz bir şekilde yapılacak. Satış danışmanları, hizmet esnasında maske ve eldiven kullanarak hem kendi, hem de müşterilerin sağlıklarını ön planda tutacak ve sosyal mesafeyi de koruyacak.

ŞİMDİ AL, DAHA SONRA ÖDE

Nisan’da başlatılan “Şimdi Al Daha Sonra Öde” satış imkanı ise Mayıs ayında da devam edecek. İstediği Hyundai modelini hemen teslim alan müşteriler, kredi ödemelerini 3 ay sonra ödemeye başlayacaklar.

Satış sonrasındaki hizmetlerini de sürdüren Hyundai Assan, 1 Mart-30 Mayıs 2020 tarihleri arasında garantisi biten binek araçların garanti kapsamındaki ücretsiz onarımlarını, 31 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatmıştı. Bu uygulama ay sonuna kadar devam edecek.

‘MÜŞTERİLERİMİZE BULUNDUKLARI YERDE SÜRÜŞ İMKANI SAĞLAYACAĞIZ’

Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, “’Hyundai Kapınızda’ projemiz sayesinde artık yeni bir Hyundai modelini satın almak için çok fazla zaman harcamaya ve banka işlemleriyle uğraşmaya gerek kalmayacak. Hatta, satış öncesi yeni modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve test etmek isteyen müşterilerimize de bulundukları yerde sürüş imkanı sağlayacağız. Elbette sosyal mesafeye ve hijyene de fazlasıyla önem veriyoruz. Önümüzdeki süreçte Hyundai Assan ailesi olarak değişen müşteri beklentilerine en iyi şekilde karşılık verebilmek ve hayatlarını kolaylaştırmak için ek uygulamalarımızı ve hizmetlerimizi de devreye almayı planlıyoruz” diye konuştu…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mutlu dedi ki:

    peugeotun kampanyası da bence böyle bir şey gerçekten kapımıza gelir mi acaba 😀

BİR YORUM YAZ