Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Otomobil Haber

Hurda teşviği de tekrar gözden geçirilmeli!

Peugeot Genel Müdürü Anaç, ÖTV düzenlemesini olumlu bulduklarını belirterek, hurda teşviğinin de tekrar gözden geçirilmesi gerektiğini söyledi

Hurda teşviği de tekrar gözden geçirilmeli!

Hurda teşviği de tekrar gözden geçirilmeli!

Otomobiller üzerinde gerçekleşen ÖTV düzenlemesi hakkında bir açıklama da Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü İbrahim Anaç‘tan geldi.

ÖTV düzenlemesini olumlu karşıladıklarını belirten İbrahim Anaç, hurda teşviği konusunda da bir düzenlemenin faydalı olacağını belirtti.

Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü İbrahim Anaç‘ın açıklaması şöyle:

“Otomotiv sektöründe son dönemde yaşanan daralmanın etkilerini hafifletebilmek adına beklenen aksiyonlardan birisi olan ÖTV matrah düzenlenmesini çok olumlu karşıladık. Belirlenen yeni ÖTV matrahları tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarına %3 ile %6 aralığında bir indirim olarak yansıyacaktır.

Peugeot Türkiye olarak, ÖTV düzenlemesinin getirdiği fiyat indirimine ek kampanyalarımızla tüketicilerimize kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz. Bu düzenlemenin toplam otomotiv pazarını da olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyoruz. Tüketicilerin otomobil sahibi olmalarını kolaylaştıracak her türlü düzenleme, ÖTV matrahlarının yaratacağı olumlu havayı daha da artıracaktır. Bu doğrultuda hurda teşviğinin de bu son düzenlemeye paralel olarak tekrar gözden geçirilmesini bekliyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ