Otomobil Haber


Goodyear önerilen lastik markası seçildi

Goodyear Avrupa’daki otomobil dergileri tarafından son 5 yılda yapılan testlerin %80’inden fazlasında “önerilen” lastik markası seçildi

Goodyear önerilen lastik markası seçildi

Goodyear önerilen lastik markası seçildi

Goodyear lastikleri, aralarında ADAC, Auto Bild, Auto Bild Allrad, Auto Zeitung, Auto Express, Gute Fahrt, Auto Moto ve ACE/GTÜ‘nün de bulunduğu Avrupa’nın 37 seçkin otomobil dergisi tarafından son 5 yılda yapılan 208 lastik testinin %80’inden fazlasında “önerilen” lastik seçildi. Goodyear, bu testlerin 43’ünde birinci sırada yer aldı.

Goodyear mühendisleri, her bir lastiği tasarım ve geliştirme aşamasında 50’den fazla performans kriterine göre değerlendirerek üretim aşamasına hazırlar. Bunun sonucunda her yeni Goodyear lastiği sürücülerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirilir ve sürücülere daha keyifli sürüş deneyimi sunar.

EMEA Tüketici PBU Marka Direktörü Martijn De Jonge konuyla ilgili olarak; “Bu büyük başarımızı sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Bu başarı, Goodyear’ın ürün mükemmelliği ve inovasyonda daima mükemmeli yaratma konusundaki kararlılığının bir göstergesidir” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ