Fransa’da hedeflerini büyüten Karsan distribütörüne ortak oldu – Otomobil Haber

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Otomobil Haber

Fransa’da hedeflerini büyüten Karsan distribütörüne ortak oldu

Karsan, Fransa’daki yerleşik distribütörü Hervouet Corporate Industry (HCI) şirketi ile ortaklık anlaşması imzalayarak şirkette yüzde 50 pay sahibi oldu

Fransa’da hedeflerini büyüten Karsan distribütörüne ortak oldu

Fransa’da hedeflerini büyüten Karsan distribütörüne ortak oldu

Fransa pazarında pazar payını artırmak isteyen Karsan, distribütörü Hervouet Corporate Industry (HCI) şirketinin yüzde 50’sini satın aldı…

Karsan, yaptığı yatırımla birlikte Fransa pazarında gerçekleşecek kamu ihalelerine de katılma fırsatı kazanmış oldu.

Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu, “HCI’nin sahip olduğu Fransa pazarında uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyimi ile geniş müşteri portföyü, Karsan’ın bu pazardaki gelişimine de katkı sağlayacaktır.” dedi. 

‘Elektrikli ürün gamımızı yaygınlaştırmayı istiyoruz’

İhracattaki başarılarına yenilerini katmaya hazır olduklarını belirten Arpacıoğlu, söz konusu ortaklığa ilişkin şunları söyledi:

“Fransa’nın köklü firmalarından HCI ile süregelen distribütörlük ilişkimizi daha ileri bir boyuta taşıyarak ortaklığımızı gerçekleştirdik. HCI’nin Fransa pazarında uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyimi ile geniş müşteri portföyü, Karsan’ın bu pazardaki gelişimine katkı sağlayacaktır. Gerek Transdev, RATP ve Keolis gibi büyük operatörler gerekse de yerel teşebbüslerle çalışmak istiyoruz. Özellikle elektrikli ürün gamımızı yaygınlaştırmayı istediğimiz Fransa’da, 6 ve 8 metrelik kompakt boyutlarıyla Jest Electric ve Atak Electric araçlarımız talep görüyor. Bu pazardan şimdiye kadar toplam 13 adet elektrikli araç siparişi almış durumdayız”

Fransa’nın toplu taşıma tedarikçisi: HCI

Çevreye saygılı, güvenilir, yüksek performanslı taşıtları ve profesyonel kadrosuyla Fransa pazarında uzun yıllardır hizmet veren ve HCI Group’a bağlı olan HCI, toplu taşıma sektörünün ihtiyaçlarını geniş yelpazedeki ürün gamıyla karşılıyor. Grubun satış ağı içerisinde, Fransa ile birlikte Lüksemburg ve Belçika’da yer alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ