Otomobil Haber

Enterprise’dan sağlık çalışanları için günlük 90 TL’ye Corolla hybrid

Enterprise Türkiye, sağlık çalışanlarına özel günlük 90 TL’ye Corolla Hybrid kiralama fırsatı sunuyor

Enterprise’dan sağlık çalışanları için günlük 90 TL’ye Corolla hybrid

Araç kiralamada dünyanın lider şirketleri arasında yer alan Enterprise Rent-A-Car‘ın Türkiye iştiraki Enterprise Türkiye, sağlık çalışanlarına özel bir hizmete başladı.

Enterprise Türkiye, tüm sağlık çalışanları için günlük 90 TL’ye kilometre sınırı olmadan Toyota Corolla Hybrid kiralama fırsatı sunuyor…

Geçtiğimiz Nisan ayı boyunca avantaj sağlayan ve Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek bu özel çalışmalar kapsamında; tüm sağlık çalışanları günlük 90 TL’ye Toyota Corolla Hybrid seçeneği de dahil olmak üzere kilometre sınırı olmadan araç kiralayabiliyorlar.

DEZENFEKTASYONU YAPILMIŞ OLARAK ÜCRETSİZ ADRESE TESLİM HİZMETİ

Sağlık çalışanları ayrıca, kiraladıkları araçlara dezenfektasyon işlemi yapılmış bir şekilde ve ücretsiz olarak sunulan adrese teslim hizmetiyle zahmetsizce erişim sağlayabiliyorlar. Enterprise ayrıca “yolculuk şartsa Enterprise yanınızda” sloganıyla; toplu taşıma yerine özel araçla mobilite ihtiyacını karşılamak isteyen herkes için 129 TL’den başlayan ücretsiz adrese teslim hizmetli kiralama olanaklarına da devam ediyor. Tüm kullanıcılara kolaylık sağlamak amacıyla kilometre sınırlamaları olmaksızın kiralanabilecek araçlar için, enterprise.com.tr  üzerinden kolaylıkla rezervasyon gerçekleştirilebiliyor.

‘BUNDAN SONRA DA TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ’

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün, “Dünya ile birlikte ülkemizi tehdit eden Koronavirüs salgınına karşı mücadeleye verdiğimiz desteğimiz devam ediyor. Böylesi bir ortamda herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini düşünüyoruz. Başta sağlık çalışanları olmak üzere, zaruri hallerde evlerinden dışarı çıkmak durumunda kalan vatandaşlarımıza kilometre sınırlamaları olmaksızın sağladığımız özel kiralama şartlarımız yoğun talep görmeyi sürdürüyor. Hizmetlerimizle bundan sonrasında da tüm sağlık çalışanlarımızın ve vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ