Otomobil Haber


Emre Hasbay ULAK App sponsorluğunda Türkiye Ralli Şampiyonası’nda

Türkiye’yi hem ulusal hem de uluslararası arenada başarıyla temsil eden Castrol Ford Team Türkiye pilotu Emre Hasbay, Lojistik konusunda yazılım geliştiren ve yazılımını kullanan işletmelere kurye kaynağı sağlayan ULAK App’in desteğiyle 2021 Türkiye Ralli Şampiyonası’nda yarışacak

Emre Hasbay ULAK App sponsorluğunda Türkiye Ralli Şampiyonası’nda

İçerisinde hız olan sporlara verdiği sponsorlukları ile Türk sporuna desteğini genişleten ULAK App, Türkiye’nin en önemli Ralli şampiyonalarından biri olan 2021 Türkiye Ralli Şampiyonası’nda Castrol Ford Team Türkiye’nin genç pilotu Emre Hasbay’ın yanında yer alıyor.

İş birliği kapsamında sezon boyunca Emre Hasbay’ı destekleyeceklerini belirten Ulak Yazılım Teknoloji A.Ş. Kurucusu Sabri Sami Toker, “Genç sporcuların yanında olmak, onları her koşul ve durumda desteklemek her zaman önceliklerimiz arasında. Ulusal arenadaki en önemli ralli yarışlarında Emre Hasbay’ın yanında olduğumuz için mutluyuz. Biz teknoloji üreten ve yeni dünyanın dinamiklerine şirketimizi en hızlı şekilde adapte eden bir kurum olmanın yanı sıra hızdan önce güvenliğe önem veren bir marka olarak, alternatif spor dallarında da sporcularımız yanında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Bu seneki hedefinin hem İki Çeker hem de Gençler Şampiyonaları’nı kazanmak olduğunu söyleyen Castrol Ford Team Türkiye’nin genç pilotu Emre Hasbay “ULAK, caddelerde insanların kurye problemini çözerken ben ise yarış parkurlarında hızlarını temsil ediyorum. Umarım hedeflerimize ulaştığımız güzel bir sezon olur. ULAK’a bu yolda bana inandığı için bir kez daha teşekkür ederim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ